2. Verfahren
Verfahren
Titel: 113-2025 RAW-raamovereenkomst Baggeren Groningen 2026-2032
Beschreibung: De opdracht betreft baggerwerkzaamheden binnen de gemeente Groningen. De gemeente Groningen beheert een groot aantal watergangen, waaronder vijvers, sloten, recreatieplassen en vaarwegen. Deze watergangen vervullen zowel primaire waterhuishoudkundige functies (zoals aanvoer, afvoer en waterberging) als nevenfuncties, waaronder, recreatie en natuur. Sommige watergangen hebben als primaire functie het ruimte bieden aan recreatie-, beroeps- en scheepvaart. De afdeling Stadsbeheer is verantwoordelijk voor het programmatisch realiseren en onderhouden van een vitaal watersysteem, waarvan baggerwerk een essentieel onderdeel is. Met dit project wil aanbestedende dienst een marktpartij binden voor het uitvoeren van baggerwerken van watergangen. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 113-2025
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45252124 Schwimmbagger- und Pumparbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een looptijd van vier (4) jaren. De overeenkomst gaat in op 1 juni 2026 en eindigt op 31 mei 2030.