See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer, support en ontwikkeling GZAC
Beschreibung: Het Generiek Zaakafhandelcomponent (GZAC) is een initiatief van tien samenwerkende gemeentes. Het is een generieke oplossing voor het afhandelen van een breed scala aan gemeentelijke processen. GZAC is een vertaling van het internationale gangbare concept Case Management naar het bij de Nederlandse overheid gebruikelijke Zaakgericht werken. Een belangrijk uitgangspunt is openheid. Het GZAC is open source en maakt zoveel als mogelijk gebruik van open standaarden, zoals BPMN, DMN en JSON-schema’s. De code is open en daarmee controleerbaar. GZAC is beschikbaar onder EUPL 1.2 GZAC is gebaseerd op Valtimo. Dit is een low-code case management oplossing op basis van Camunda. GZAC werkt in een componentgebaseerd applicatie landschap, zoals bedacht voor het concept Common Ground. Dit is de vertaling van een micro-services architectuur voor de Nederlandse overheid. De maximale opdrachtwaarde bedraagt € 1.700.000,- over de totale contractperiode.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000