2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dataplatform GGD Brabant-Zuidoost
Beschreibung: De overeenkomst bestaat uit het in beheer nemen van het huidige dataplatform, en het doen van de gewenste doorontwikkeling. Hierbij gaat het met name om het ontsluiten van nieuwe bronnen, maar ook het ontwikkelen van nieuwe functionaliteiten, uitbreiding van de infrastructuur en ondersteuning van het eigen ontwikkelteam van de GGD. De opdracht bestaat uit 2 onderdelen, namelijk het beheer van het platform en de ontwikkeling van het platform. Deze onderdelen zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden vanwege de benodigde kennis van het platform en vormen daarom één opdracht. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal 2 jaar en maximaal 10 jaar.
Interne Kennung: BIZOB-2025-NT-IDI-00589
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst maakt momenteel gebruik van een Master Data Management (MDM) oplossing die door de huidige beheerder van het dataplatform beschikbaar wordt gesteld. Indien inschrijver hier een vervangende oplossing voor kan bieden, dan heeft aanbestedende dienst de mogelijkheid deze binnen onderhavige opdracht af te nemen. Inschrijver dient in dat geval de kosten hiervoor op te nemen in het inschrijfbiljet, maar deze wegen niet mee in de inschrijfprijs waarop beoordeeld wordt.