See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoeren van schoonmaakdiensten in kantoorgebouwen (Bergen, Brugge, Luik)
Beschreibung: Uitvoeren van schoonmaakdiensten in kantoorgebouwen (Bergen, Brugge, Luik)
Interne Kennung: SFPD/S2000/2025/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SFPD/S2000/2025/24 - 1 - Bergen
Beschreibung: Schoonmaakdiensten in kantoor Bergen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: SFPD/S2000/2025/24 - 2 - Brugge
Beschreibung: Schoonmaakdiensten in kantoor Brugge
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: SFPD/S2000/2025/24 - 3 - Luik
Beschreibung: Schoonmaakdiensten in kantoor Luik
Interne Kennung: 3