See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb PWiK Sp. z o.o. w Siedlcach na 2026r. z Rynku Dnia Następnego RDN(SPOT) oraz sprzedaż nadwyżek wyprodukowanej energii elektrycznej z instalacji OZE należących do Zamawiającego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2955MWh energii elektrycznej (CPV 09310000-5) w rozumieniu ustawy Prawo energetyczne, zwanej dalej sprzedażą energii elektrycznej. Oszacowana wielkość energii elektrycznej została wyliczona w oparciu o średnioroczne zużycie w okresie poprzedzającym wszczęcie postępowania dla grup taryfowych.
Vorherige Bekanntmachung: 688026-2025
Interne Kennung: DZ 2910-38/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej dla potrzeb Spółki na 2026r. z cenami Rynku dnia następnego RDN (SPOT) + marża oraz sprzedaż nadwyżek wyprodukowanej energii elektrycznej z instalacji OZE należących do Zamawiającego. Obecnie PWiK Sp. z o. o. w Siedlcach posiada umowy: Na dystrybucję energii elektrycznej pomiędzy OSD PGE Dystrybucja Warszawa a zamawiającym dla wszystkich punktów poboru wyszczególnionych w niniejszym wniosku zarówno dla energii przychodzącej jak i wychodzącej – umowy na czas nieokreślony. Na zakup energii elektrycznej z firmą REO S.A. (dla wszystkich punktów poboru) wyszczególnionych w niniejszym wniosku– umowa obowiązuje do 2025.12.31 Na sprzedaż energii elektrycznej z własnych źródeł wytwórczych dla wszystkich punktów wprowadzania energii do sieci OSD z tabeli nr 3 z REO S.A. – umowa obowiązuje do 2025.12.31. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2955MWh energii elektrycznej (CPV 09310000-5) w rozumieniu ustawy Prawo energetyczne, zwanej dalej sprzedażą energii elektrycznej. Oszacowana wielkość energii elektrycznej została wyliczona w oparciu o średnioroczne zużycie w okresie poprzedzającym wszczęcie postępowania dla grup taryfowych.
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji