2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usuwanie miejsc występowania rdestowców w obszarze Natura 2000 Kaszubskie Klify PLH220072 w ramach projektu nr FENX.01.05-IW.01-0113/24
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usuwanie rdestowców z siedliska przyrodniczego 1230 Klify na wybrzeżu Bałtyku w obszarze Natura 2000 Kaszubskie Klify PLH220072 z łącznej powierzchni ok. 0,52 ha (10 stanowisk), które obejmuje uporządkowanie stanowisk rdestowców poprzez wybranie obumarłych nagromadzonych pędów rdestowców, wycięcie i zebranie tegorocznych pędów rdestowców, zebranie i utylizację nagromadzonych odpadów oraz zagospodarowanie biomasy.
Interne Kennung: SA.III.261.1.43.2025.IW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usuwanie miejsc występowania rdestowców w obszarze Natura 2000 Kaszubskie Klify