2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z instalacją, konfiguracją, uruchomieniem systemu dydaktycznego do Zakładu Histologii i Embriologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z instalacją, konfiguracją, uruchomieniem systemu dydaktycznego do Zakładu Histologii i Embriologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: 1a) Formularz cenowy - Załącznik nr 1a do SWZ, 1b) Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ, 1c) Tabela zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) – Załącznik nr 2a do SWZ, 1d) Wzór umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: AZP.25.1.101.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Poprzednio prowadzone postępowanie AZP.25.1.74.2025 - część 1 - zostało unieważnione z powodu braku ofert. Przedmiot zamówienia jest finansowany z projektu: Umowa nr KPOD.07.05-IP.10-0017/24/KPO/1201/2025/101 o objęcie wsparciem ze środków Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. Budowa, modernizacja i doposażenie obiektów dydaktycznych do celów kształcenia przedklinicznego w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. W celu terminowego rozliczenia projektu, przedmiot zamówienia musi być dostarczony najpóźniej do dnia 20 lutego 2026 r. Biorąc pod uwagę okres niezbędny na przeprowadzenie postępowania, ryzyko kolejnego unieważnienia postępowania (brak ofert, oferty znacznie przekraczające środki finansowe), realne terminy realizacji zamówienia, skrócenie terminu na składanie ofert jest w pełni uzasadnione.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237200 Computerzubehör, 39162100 Lehrmittel, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Dostawa wraz z instalacją, konfiguracją, uruchomieniem systemu dydaktycznego do Zakładu Histologii i Embriologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237200 Computerzubehör, 39162100 Lehrmittel