2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEKSOWA DOSTAWA I SPRZEDAŻ PALIWA GAZOWEGO NA POTRZEBY GMINY JABŁONNA
Beschreibung: „Kompleksowa dostawa i sprzedaż paliwa gazowego na potrzeby Gminy Jabłonna od 01.03.2026 do 31.12.2027” Przedmiotem zamówienia jest dostawa wysokometanowego gazu ziemnego przez okres 22 miesięcy, w okresie od 01.03.2026 r. do 31.12.2027 r., obejmująca sprzedaż i dystrybucję gazu dla potrzeb obiektów zarządzanych przez Gminę Jabłonna. Zamówienie obejmuje 18 punktów poboru dla których Zamawiający przewiduje łącznie zużycie w okresie 22 miesięcy tj. od 01.03.2026 do 31.12.2027 (22 miesiące od dnia zawarcia umowy) w wysokości 4087,51 MWh.
Interne Kennung: ZP.271.1.68.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität