847289-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Inkassoagenturen – Prowadzenie windykacji i egzekucji należności powstałych z tytułu wystawionych wezwań do zapłaty opłat dodatkowych i należności przewozowych powstałych od dnia 1 lutego 2016 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prowadzenie windykacji i egzekucji należności powstałych z tytułu wystawionych wezwań do zapłaty opłat dodatkowych i należności przewozowych powstałych od dnia 1 lutego 2016 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od dnia 01.04.2026 r. przez okres 36 kolejnych miesięcy kalendarzowych w imieniu Gminy Miejskiej Kraków – Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie usługi windykacji i egzekucji należności z tytułu nieuregulowanych opłat dodatkowych i należności przewozowych: za przejazd bez ważnego biletu, za brak dokumentu uprawniającego do ulgowego lub bezpłatnego przejazdu, za naruszenie przepisów o zabieraniu ze sobą do pojazdu zwierząt i rzeczy oraz za zatrzymanie lub zmianę trasy pojazdu, a także opłat manipulacyjnych za anulowanie opłat dodatkowych od pasażerów KMK, którym zostały wystawione wezwania do zapłaty, odsetek ustawowych za opóźnienie i kosztów, zgodnie z warunkami określonymi w umowie i załącznikach stanowiących integralną jej część, w tym również kontynuacja niezakończonej przed datą rozpoczęcia świadczenia usług na podstawie umowy windykacji i egzekucji należności powstałych z tytułu wystawienia wezwań do zapłaty opłat dodatkowych i należności przewozowych w okresie od dnia 1 lutego 2016 r. do dnia 31 marca 2026 r.
Interne Kennung: TE.261.29.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79940000 Dienstleistungen von Inkassoagenturen
5. Los
Los: LOT-0001