2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drukwerk en communicatiemiddelen gemeente Land van Cuijk
Beschreibung: De overeenkomst bestaat uit het leveren van drukwerk en communicatiemiddelen. Een aantal communicatiemiddelen dienen standaard in het assortiment beschikbaar te zijn. Op verzoek worden communicatiemiddelen door de leverancier ontworpen voor de gemeente Land van Cuijk. Tevens maakt voorraadbeheer onderdeel uit van de overeenkomst. De raamovereenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal 3 jaar en maximaal 7 jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 juli 2026.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000