See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PN 15/10/2025 – elementy infrastruktury węzłów brzegowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów infrastruktury węzłów brzegowych. 2. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, stanowią integralną część opisu przedmiotu zamówienia i zawarte zostały w Części IV SWZ. 3. Wykonawca jest zobowiązany do udzielenia zamawiającemu gwarancji jakości. Wymagania dotyczące gwarancji zostały określone w Części III oraz IV SWZ. 4. Okres gwarancji liczony będzie od daty sporządzenia protokołu zdawczo-odbiorczego przedmiotu zamówienia. 5. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieeksponowany na wystawach, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia oryginalnie zapakowany, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. 6. Przedmiot zamówienia musi być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 7. Dostarczony przedmiot zamówienia musi pochodzić z kanału dystrybucyjnego producenta niewyłączającego dystrybucji na rynek polski i zapewniającego realizację uprawnień gwarancyjnych. 8. Przedmiot zamówienia musi być dostarczony wraz z instrukcjami obsługi, sterownikami oraz ewentualnym oprogramowaniem towarzyszącym niezbędnym do prawidłowego korzystania z przedmiotu zamówienia (uzyskania pełnej funkcjonalności wskazanej w Części IV SWZ). Zamawiający nie będzie zobowiązany do wnoszenia żadnych dodatkowych należności, w szczególności opłat licencyjnych, zaś ewentualne licencje będą udzielone w ramach wynagrodzenia wykonawcy, bez ograniczenia czasowego i terytorialnego, chyba, że w Części IV SWZ wyraźnie zaznaczono inaczej. Jeżeli do uruchomienia i korzystania z tego oprogramowania potrzebne będą licencje, kody lub inne uprawnienia muszą być one dostarczone bez dodatkowych opłat. Kody, licencje i inne uprawnienia muszą być dostarczone również wówczas, gdy są niezbędne do uruchomienia albo skonfigurowania elementów sprzętowych. 9. Dostarczony przedmiot zamówienia przeznaczony do zasilania z sieci energetycznej musi być wyposażony w odpowiednią liczbę kabli zasilających pozwalających na podłączenie go do standardowych gniazdek zasilających, chyba, że w Części IV SWZ zaznaczono inaczej. 10. Oferowany przedmiot zamówienia w dniu sporządzenia oferty nie może być przewidziany przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży. 11. Oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać oznaczenie zgodności z CE (znak CE) albo deklarację zgodności z CE. W przypadku gdy oferowany przedmiot zamówienia nie podlega obowiązkowi oznakowania znakiem CE, przedmiot taki musi posiadać deklarację zgodności z dyrektywą RoHS lub być oznaczony znakiem RoHS – pozycje, których oznakowanie dotyczy zostały wyszczególnione w Części IV SWZ. 12. Oferowany przedmiot zamówienia - sprzęt, a jeżeli jest to uzasadnione wielkością lub funkcją sprzętu - na opakowaniu i dokumentach dołączonych do sprzętu, musi być oznakowany symbolem selektywnej zbiórki (przekreślony pojemnik) - pozycje, których oznakowanie dotyczy zostały wyszczególnione w Części IV SWZ. 13. Oferowany przedmiot zamówienia musi zawierać informacje dotyczące ponownego użycia i recyklingu. Dostarczone serwery obliczeniowe nie mogą zawierać farb i powłok na dużych plastikowych częściach, których nie da się poddać recyklingowi lub ponownie użyć. Wszystkie komponenty zawierające podzespoły elektroniczne oraz niebezpieczne składniki powinny być usuwalne. Usunięcie materiałów i komponentów powinno odbywać się zgodnie z wymogami Dyrektywy WEEE 2002/96/EC. Każdy z serwerów obliczeniowych musi składać się z co najmniej w 65% ze składników wielokrotnego użytku/zdatnych do recyklingu. Wszystkie części z tworzyw sztucznych (asortymentu/elementów będących przedmiotem zamówienia) cięższe niż 25 gramów mogą zawierać jedynie śladowe ilości środków zmniejszających palność sklasyfikowanych w dyrektywie RE 67/548/EEC. Potwierdzeniem spełnienia powyższego wymogu jest wydruk ze strony internetowej www.epeat.net potwierdzający zgodność z normą co najmniej EPEAT Bronze Climate+.
Vorherige Bekanntmachung: 722945-2025
Interne Kennung: PN 15/10/2025 – elementy infrastruktury węzłów brzegowych
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001