See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na projektové práce pro menší zakázky staveb pozemních komunikací a jejich realizaci zejména metodou BIM 2021
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření rámcové dohody, která bude v rámci zadávacího řízení uzavřena na dobu trvání 48 měsíců se šesti účastníky, je poskytování služeb spočívajících v provádění konkrétních projektových prací pozemních komunikací včetně příslušenství včetně výkonu inženýrské činnosti dle aktuálních potřeb zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 24217-2022
Interne Kennung: 01ST-000866
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001