See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa maty ochronnej o wysokich parametrach antyelektrostatycznych i trudnopalnych wraz z najmem systemu wciągników do maty wraz z zabezpieczeniem obsługi gwarancyjnej i serwisowej dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa maty ochronnej o wysokich parametrach antyelektrostatycznych i trudnopalnych wraz z najmem systemu wciągników do maty wraz z zabezpieczeniem obsługi gwarancyjnej i serwisowej dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Vorherige Bekanntmachung: 622446-2025
Interne Kennung: PZP/ADU/00008/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19722000 Hochfestes Garn
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa maty ochronnej o wysokich parametrach antyelektrostatycznych i trudnopalnych wraz z najmem systemu wciągników do maty wraz z zabezpieczeniem obsługi gwarancyjnej i serwisowej dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Interne Kennung: Zamówienie nr 1