2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Ingenieursdiensten
Beschreibung: Gemeente Doesburg wil in de gewenste situatie adviezen en ingenieursdiensten uitvragen zodat de gemeente Doesburg kan beschikken over een flexibele schil. Gemeente Doesburg heeft de komende jaren behoefte aan ingenieursdiensten op vele diverse gebieden en zoekt daarom de experts om haar hierin te ontzorgen. In de gewenste situatie heeft gemeente Doesburg per 1 mei 2026 een raamovereenkomst voor de gevraagde dienstverlening. Gemeente Doesburg is op zoek naar de expert en heeft om die reden besloten de aanbesteding in drie percelen te verdelen. Het gaat hierbij om de volgende percelen: Perceel 1: Advisering ruimtelijke ordening; Perceel 2: Cultuur- en civieltechnische ingenieursdiensten; Perceel 3: Elektrotechnische en installatietechnische diensten. De geraamde waarde voor de totale aanbesteding bedraagt €1.250.000,- over vier jaar.
Interne Kennung: TN559169
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is om de volgende redenen gekozen voor het volgen van een Europese openbare procedure. • De geraamde waarde van de opdrachten over vier (4) jaar is hoger dan het bedrag voor Europees aanbesteden; • De aanbestedende dienst verwacht minder dan tien (10) inschrijvers gezien de huidige markt en de omvang van de opdracht. Soortgelijke opdrachten worden eveneens over het algemeen ook middels een openbare procedure aanbesteed. Om die reden acht de Aanbesteden dienst een openbare procedure het meest passend omdat dit leidt tot lagere administratieve lasten; • De aanbestedende dienst wenst gezien de waarde, omvang en belang van de opdrachten zoveel mogelijk partijen te motiveren tot het doen van een inschrijving; • Het toepassen van een andere procedure leidt naar verwachting van de Aanbestedende dienst eerder tot hogere dan lagere administratieve en financiële lasten voor de Inschrijvers en de Aanbestedende dienst.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Advisering ruimtelijke ordening
Beschreibung: Gemeente Doesburg wil voor perceel 2 – advisering ruimtelijke orderning een raamovereenkomst afsluiten met maximaal twee opdrachtnemers. De duur van deze raamovereenkomst is twee jaar, met een optionele verlening van maximaal twee keer één jaar. De verwachtte afname voor dit perceel bedraagt ongeveer €200.000,- genomen over vier jaar. Met het oog op een stuk onzekerheid en onduidelijkheid bedraagt de maximale waarde van dit perceel €300.000,-. De verdeling van opdrachten binnen dit perceel zal gebeuren op een 50/50 verdeling tussen beide opdrachtnemers. Indien een opdracht dicht tegen een vergelijkbaren opdracht schuurt zal Opdrachtgever hier rekening mee houden in de verdeling van het werk. Opdrachtgever kan in uitzonderlijke of grote projecten een minicompetitie tussen beide opdrachtnemers laten plaatsvinden. De verwachtte afname voor dit perceel bedraagt ongeveer €200.000,- genomen over vier jaar. Met het oog op een stuk onzekerheid en onduidelijkheid bedraagt de maximale waarde van dit perceel €300.000,-. De verdeling van opdrachten binnen dit perceel zal gebeuren op een 50/50 verdeling tussen beide opdrachtnemers.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De duur van deze raamovereenkomst is twee jaar, met een optionele verlening van maximaal twee keer één jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Cultuur- en civieltechnische ingenieursdiensten
Beschreibung: Gemeente Doesburg wil voor Perceel 2 - Cultuur- en civieltechnische ingenieursdiensten een raamovereenkomst afsluiten met maximaal twee opdrachtnemers. De duur van deze raamovereenkomst is twee jaar, met een optionele verlening van maximaal twee keer één jaar. 9 De verwachtte afname voor dit perceel bedraagt ongeveer €600.000,- genomen over vier jaar. Met het oog op een stuk onzekerheid en onduidelijkheid bedraagt de maximale waarde van dit perceel €800.000,-. De verdeling van opdrachten binnen dit perceel zal gebeuren op een 50/50 verdeling tussen beide opdrachtnemers. Indien een opdracht dicht tegen een vergelijkbaren opdracht schuurt zal Opdrachtgever hier rekening mee houden in de verdeling van het werk. Opdrachtgever kan in uitzonderlijke of grote projecten een minicompetitie tussen beide opdrachtnemers laten plaatsvinden. De verwachtte afname voor dit perceel bedraagt ongeveer €600.000,- genomen over vier jaar. Met het oog op een stuk onzekerheid en onduidelijkheid bedraagt de maximale waarde van dit perceel €800.000,-. De verdeling van opdrachten binnen dit perceel zal gebeuren op een 50/50 verdeling tussen beide opdrachtnemers.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Los: LOT-0003
Titel: Elektrotechnische, installatietechnische en werktuigbouwtechnische diensten
Beschreibung: Gemeente Doesburg wil voor perceel 3 – Elektrotechnische, installatietechnische en werktuigbouwtechnische diensten een raamovereenkomst afsluiten met één opdrachtnemer. De duur van deze raamovereenkomst is twee jaar, met een optionele verlening van maximaal twee keer één jaar. De verwachtte afname voor dit perceel bedraagt ongeveer €100.000,- genomen over vier jaar. Met het oog op een stuk onzekerheid en onduidelijkheid bedraagt de maximale waarde van dit perceel €150.000,-. De verwachtte afname voor dit perceel bedraagt ongeveer €100.000,- genomen over vier jaar. Met het oog op een stuk onzekerheid en onduidelijkheid bedraagt de maximale waarde van dit perceel €150.000,-.
Interne Kennung: 3