2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst levering van PIT-Ziekenwagens
Beschreibung: Voorwerp van deze leveringen: Raamovereenkomst levering van PIT-ziekenwagens waarbij HVZ Waasland optreedt als aankoopcentrale. Toelichting: “opdracht tot levering” Het voorwerp van deze opdracht betreft: Raamovereenkomst met het oog op levering van PIT-Ziekenwagens waarbij HVZ Waasland optreedt als aankoopcentrale met een vermoedelijke afname van 4 PIT-ziekenwagens. Afname: Er is geen garantie voor een minimumafname. De afname zal gebeuren volgens de behoeften van HVZ Waasland en de klant VITAZ. Men is niet gehouden tot een afname van een bepaalde hoeveelheid. De klant (nog HVZ Waasland) kan verplicht worden om een bestelling te plaatsen. Leveringsplaats: In onderling overleg te bepalen met VITAZ en HVZ Waasland, ergens op het grondgebied dat de hulpverlening van HVZ Waasland en VITAZ dekt.
Interne Kennung: 2025-04 Vooraankodiging
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-04 Vooraankodiging - 1
Interne Kennung: 1