2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z wdrożeniem rozwiązań podnoszących poziom informatyzacji w Szpitalu Powiatowym w Radomsku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wraz z wdrożeniem rozwiązań podnoszących poziom informatyzacji w Szpitalu Powiatowym w Radomsku 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na części / pakiety od 1 do 6 : Pakiet nr 1 – Rozbudowa systemu HIS, RIS/PACS - Załącznik nr 1 /1 do swz Pakiet nr 2 – Wdrożenie Systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Automatyzacji Procesów Biznesowych (SEOD) wraz z integracją z systemem InfoMedica - Załącznik nr 1/2 do swz Pakiet nr 3 – Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów – zakup systemu cyfryzacji dokumentacji wymagającej podpisu pacjenta w placówce medycznej zintegrowanego z systemami HIS AMMS i ICPEN wraz z dostawą urządzeń do cyfryzacji podpisu i wyświetlania treści, szkoleniem dla personelu oraz usługą wsparcia.- Załącznik nr 1 /3 do swz Pakiet nr 4 – System Kolejkowy wraz z integracją z systemem HIS (AMMS) - Załącznik nr 1/4 do swz Pakiet nr 5 – Dostawa sprzętu komputerowego i rozbudowa infrastruktury IT - Załącznik nr 1 /5 do swz Pakiet nr 6 – Aktualizacja licencji oprogramowania ESET do ochrony stacji roboczych oraz EDR/XDR - Załącznik nr 1/6 do swz 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, w ramach pakietów. Szczegółowy opis zamówienia w pakietach/ częściach oraz wymagane parametry Zamawiający opisał w Załącznikach nr 1/1 i nr 1/2 , nr 1/3 , nr 1 /4 , nr 1/5 oraz 1 /6 do Swz
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32428000 Netzwerkaufrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 72710000 Lokalnetz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet nr 1 – Rozbudowa systemu HIS, RIS/PACS - Załącznik nr 1 /1 do swz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72710000 Lokalnetz
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet nr 2 – Wdrożenie Systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Automatyzacji Procesów Biznesowych (SEOD) wraz z integracją z systemem InfoMedica - Załącznik nr 1/2 do swz
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet nr 3 – Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów – zakup systemu cyfryzacji dokumentacji wymagającej podpisu pacjenta w placówce medycznej zintegrowanego z systemami HIS AMMS i ICPEN wraz z dostawą urządzeń do cyfryzacji podpisu i wyświetlania treści, szkoleniem dla personelu oraz usługą wsparcia.- Załącznik nr 1 /3 do swz
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet nr 4 – System Kolejkowy wraz z integracją z systemem HIS (AMMS) - Załącznik nr 1/4 do swz
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet nr 5 – Dostawa sprzętu komputerowego i rozbudowa infrastruktury IT - Załącznik nr 1 /5 do swz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72710000 Lokalnetz, 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 6– Aktualizacja licencji oprogramowania ESET do ochrony stacji roboczych oraz EDR/XDR - Załącznik nr 1/6 do swz