2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bytový dům - Nová Sahara - Mladá Boleslav
Beschreibung: Předmětem plnění jsou projekční a inženýrské činnosti, vedoucí k vyhotovení dokumentace k provedení stavby. Nedílnou součástí této veřejné zakázky pak je novostavba bytového domu B s nájemními byty a souvisejících staveb (zpevněné plochy, vnější osvětlení domu atp.) v obci Mlado Boleslav při ulici Bezděčínská, k.ú. Čejetice u Mladé Boleslavi, parc. č. 527/5.
Interne Kennung: SFPI zakázka
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1