847588-2025 - Ergebnis
Tschechien – Kontrolle von Brücken – Provedení hlavních a mimořádných prohlídek mostů a technická pomoc při správě a údržbě mostních objektů na silnicích II. a III. třídy v Libereckém kraji
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvedení hlavních a mimořádných prohlídek mostů a technická pomoc při správě a údržbě mostních objektů na silnicích II. a III. třídy v Libereckém kraji
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provádění hlavních a mimořádných prohlídek mostů na silničních mostech v Libereckém kraji, které jsou ve vlastnictví Libereckého kraje a ve správě zadavatele na základě uzavření smlouvy s jedním dodavatelem na dobu 72 měsíců.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadavatel uveřejní na svém profilu dokumentaci zadávacího řízení pro nadlimitní veřejnou zakázku na služby, zadávanou v otevřeném řízení ve smyslu § 56 a násl. ZZVZ. Popis zadávacího postupu je popsán v zadávací dokumentaci a ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631450 Kontrolle von Brücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322300 Planungsleistungen für Brücken, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1