2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEJ SPYCHARKI GĄSIENICOWEJ WRAZ Z OSPRZĘTEM DLA ZAKŁADU GOSPODARKI ODPADAMI S.A. W BIELSKU-BIAŁEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej spycharki gąsienicowej wraz z osprzętem dla Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej. Opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ. Szczegółowy zakres praw i obowiązków Wykonawcy reguluje Wzór Umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43212000 Planierpflüge, 43230000 Planierbagger
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa fabrycznie nowej spycharki gąsienicowej wraz z osprzętem dla Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej
Interne Kennung: 5/ZP/ZGO/2025