84772-2025 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen – KU.241/pn21_2024/JR - Remont kapitalny 16 sztuk osi w tramwajach Pesa Twist 2010NW
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKU.241/pn21_2024/JR - Remont kapitalny 16 sztuk osi w tramwajach Pesa Twist 2010NW
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest remont kapitalny 16 sztuk osi w tramwajach Pesa Twist 2010NW. na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania i oczekiwania Zamawiającego zawiera: 1) Wzór umowy - WU (Załącznik nr 1 do SWZ), 2) Opis przedmiotu zamówienia - OPZ (Załącznik nr 2 do SWZ), które stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne KennungKU.241/pn21_2024/JR - Remont kapitalny 16 sztuk osi w tramwajach Pesa Twist 2010NW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem postępowania przetargowego jest remont kapitalny 16 sztuk osi w tramwajach Pesa Twist 2010NW, na warunkach określonych we Wzorze umowy oraz zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy