847778-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reifen für Kraftfahrzeuge – DNS137 až DNS141 - POA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS137 až DNS141 - POA
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je za zadavatelem specifikovaných obchodních podmínek dodávka pneumatik pro osobní automobily a dodávky do 3,5 t (POA), jejíž výčet včetně specifikace a požadovaného množství je uveden v příloze V1 pro každou část samostatně.
Vorherige Bekanntmachung35338-2022
Interne KennungN-DO-1-2022-23
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0005
TitelČást 5 DNS141 2025 Cestmistrovství v okrese Žďár nad Sázavou - POA
Interne KennungČást 5
LosLOT-0004
TitelČást 4 - DNS140 2025 Cestmistrovství v okrese Třebíč - POA
Interne KennungČást 4
LosLOT-0003
TitelČást 3 - DNS139 2025 Cestmistrovství v okrese Pelhřimov - POA
Interne KennungČást 3
LosLOT-0001
TitelČást 1 - DNS137 2025 Cestmistrovství v okrese Havlíčkův Brod - POA
Interne KennungČást 1
LosLOT-0002
TitelČást 2 - DNS138 2025 Cestmistrovství v okrese Jihlava - POA
Interne KennungČást 2