2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój usług cyfrowych i cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Średzkim Serca Jezusowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Rozwój usług cyfrowych i cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Średzkim Serca Jezusowego” poprzez usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez Szpital Średzki poprzez: integrację i rozbudowę systemów informatycznych świadczeniodawcy, digitalizację dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki, działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala oraz wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych. Efektem powyższych działań ma być poprawa funkcjonowania placówki medycznej, zwiększenie efektywności udzielania świadczeń, zapewnienie pacjentom właściwej opieki i lepszego dostępu do informacji na temat swojego stanu zdrowia poprzez wsparcie procesu informatyzacji w obszarze ochrony zdrowia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres rzeczowy, zawarty został w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej SWZ) oraz projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/33/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 80500000 Ausbildung, 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 31214100 Schalter, 48811000 E-Mail-System, 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 80530000 Berufsausbildung, 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 31214100 Schalter, 48811000 E-Mail-System, 30213300 Tischcomputer