See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków, środków o charakterze dietetycznym przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych farmaceutycznych.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi zakup leków, środków o charakterze dietetycznym przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych farmaceutycznych do apteki szpitalnej SWPZZPOZ w Radomiu. 1) Zamawiający wymaga złożenia oferty uwzględniającej zapisy Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz. U. z 2022 r. poz 357 ze zm.) 2) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Załącznik Nr 1 – Zadania od 1 do 19 (Formularz cenowy) 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 4) Załącznik Nr 1 Zadania od 1 do 19 - (Formularz cenowy) 5) Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ. 6) Przedmiot dostawy musi być dopuszczony do obrotu i używania.
Vorherige Bekanntmachung: 595492-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie Nr 1
Beschreibung: Leki, dietetyczne środki spożywcze przeznaczenia medycznego, wyroby medyczne
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie Nr 3
Beschreibung: Leki
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie Nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie Nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie Nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie Nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie Nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie Nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie Nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie Nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie Nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie Nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie Nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie Nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie Nr 17
Beschreibung: Leki, środki o charakterze dietetycznym i spożywczym
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie Nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie Nr 19