See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla UCK WUM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla UCK WUM w podziale na części: Część 1 – komputerów przenośnych (wysokowydajnych) w ilości 50 sztuk Część 2 – zestawów komputerowych (wysokowydajnych) w ilości 200 sztuk Część 3 – komputerów All In One w ilości 16 sztuk Część 4 – komputera przenośnego w ilości 1 sztuki Część 5 – stacji roboczych w ilości 400 sztuk Część 6 – monitorów w ilości 450 sztuk Część 7 – komputerów przenośnych w ilości 50 sztuk Część 8 – zestawów komputerowych w ilości 20 sztuk wraz ze wsparciem technicznym i serwisem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki od nr 2a do 2h do SWZ - Formularz Parametrów Technicznych, Część od 1 do 8.
Vorherige Bekanntmachung: 507958-2025
Interne Kennung: DZPUCK.262.108.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Dostawa sprzętu komputerowego dla UCK WUM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla UCK WUM w podziale na części: Część 1 – komputerów przenośnych (wysokowydajnych) w ilości 50 sztuk 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki od nr 2a do SWZ - Formularz Parametrów Technicznych, Część od.
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Dostawa sprzętu komputerowego dla UCK WUM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla UCK WUM w podziale na części: Część 2 – zestawów komputerowych (wysokowydajnych) w ilości 200 sztuk 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki od nr 2b do SWZ - Formularz Parametrów Technicznych, Część od 2.
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Dostawa sprzętu komputerowego dla UCK WUM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla UCK WUM w podziale na części: Część 3 – komputerów All In One w ilości 16 sztuk 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki od nr 2c do SWZ - Formularz Parametrów Technicznych, Część od 3.
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Dostawa sprzętu komputerowego dla UCK WUM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla UCK WUM w podziale na części: Część 4 – komputera przenośnego w ilości 1 sztuki 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki od nr 2d do SWZ - Formularz Parametrów Technicznych, Część 4.
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Dostawa sprzętu komputerowego dla UCK WUM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla UCK WUM w podziale na części: Część 5 – stacji roboczych w ilości 400 sztuk 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki od nr 2e do SWZ - Formularz Parametrów Technicznych, Część 5.
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Dostawa sprzętu komputerowego dla UCK WUM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla UCK WUM w podziale na części: Część 6 – monitorów w ilości 450 sztuk 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki od nr 2f do SWZ - Formularz Parametrów Technicznych, Część 6.
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 Dostawa sprzętu komputerowego dla UCK WUM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla UCK WUM w podziale na części: Część 7 – komputerów przenośnych w ilości 50 sztuk 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki od nr 2g do SWZ - Formularz Parametrów Technicznych, Część 7.
Interne Kennung: część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 Dostawa sprzętu komputerowego dla UCK WUM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla UCK WUM w podziale na części: Część 8 – zestawów komputerowych w ilości 20 sztuk 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki od nr 2h do SWZ - Formularz Parametrów Technicznych, Część 8.
Interne Kennung: część 8