See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis techniczny aparatury i sprzętu medycznego
Beschreibung: Serwis techniczny aparatury i sprzętu medycznego
Vorherige Bekanntmachung: 580741-2025
Interne Kennung: NLZ.2025.271.52
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: 4.Przeglądy techniczne i naprawy: Monitor do pomiarów hemodynamicznych
Beschreibung: 4.Przeglądy techniczne i naprawy: Monitor do pomiarów hemodynamicznych
Interne Kennung: część nr 4 Przeglądy techniczne i naprawy: Monitor do pomiarów hemodynamicznych
Los: LOT-0012
Titel: 10.Przeglądy techniczne i naprawa: Tomograf komputerowy
Beschreibung: 10.Przeglądy techniczne i naprawa: Tomograf komputerowy
Interne Kennung: część nr 10 Przeglądy techniczne i naprawa: Tomograf komputerowy
Los: LOT-0013
Titel: 11.Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat RTG Ramię C, Aparat RTG Angiograf, Aparat RTG Angiograf Naczyniowy
Beschreibung: 11.Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat RTG Ramię C, Aparat RTG Angiograf, Aparat RTG Angiograf Naczyniowy
Interne Kennung: część nr 11 Przeglądy techniczne i naprawy:Aparat RTG Ramię C, Aparat RTG Angiograf, Aparat RTG Angiograf Naczyniowy
Los: LOT-0021
Titel: 19.Przeglądy techniczne i naprawy: Czytnik mikropłytkowy, Płuczka
Beschreibung: 19.Przeglądy techniczne i naprawy: Czytnik mikropłytkowy, Płuczka
Interne Kennung: część nr 19 Przeglądy techniczne i naprawy: Czytnik mikropłytkowy, Płuczka
Los: LOT-0042
Titel: 38.Przeglądy techniczne i naprawy: Strzykawka automatyczna
Beschreibung: 38.Przeglądy techniczne i naprawy: Strzykawka automatyczna
Interne Kennung: część nr 38 Przeglądy techniczne i naprawy:Strzykawka automatyczna