2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO LEKKIEGO NAPĘDOWEGO (GRZEWCZEGO) DO KOTŁOWNI WŁASNYCH W KOMPLEKSACH WOJSKOWYCH ADMINISTROWANYCH PRZEZ 31. WOG w ZGIERZ-u
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego lekkiego (napędowego grzewczego) do własnych kotłowni olejowych zlokalizowanych w kompleksach wojskowych w następujących miejscowościach: Leźnica Wielka, Regny oraz Nowy Glinnik, niezbędnego do zapewnienia dostaw ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej do obiektów wojskowych w ww. lokalizacjach w ilości 280 000 litrów.
Vorherige Bekanntmachung: 611815-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 8/ZP/26
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu umowy, określonego w ust. 1, do 140 000 litrów. Cena za litr oleju opałowego w zamówieniu opcjonalnym jest taka sama, jak w zamówieniu podstawowym. Opcja zostanie uruchomiona w wypadku zwiększonego zużycia oleju opałowego na stołówce żołnierskiej w Leźnicy Wielkiej (ćwiczenia NSR lub Służby Przygotowawczej) oraz w wypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych i większego zużycia oleju w kotłowni w Regnach oraz Nowym Glinniku (brak możliwości magazynowania). Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego.