2. Verfahren
Verfahren
Titel: Relatiegeschenken en promotionele artikelen
Beschreibung: De opdracht betreft de volgende, niet uitsluitend, te leveren diensten: 1. Het leveren van diverse soorten relatiegeschenken, branded promotionele artikelen (merchandise) en gift-cards met BUas huisstijl passend bij de kernwaarden en doelgroepen. 2. Bijkomende dienstverlening, zoals advisering en meedenken over kernassortiment en maatwerk specials, opslag en voorraadbeheer van het kernassortiment en logistiek omtrent bestellen, betalen en leveren. 3. Het technisch verzorgen, inrichten en beheren van een gebruiksvriendelijke webbased webshop waarop de aanvrager/besteller opdrachten voor het kernassortiment kan ingeven. 4. Het periodiek aanleveren van managementinformatie met betrekking tot de afgenomen relatiegeschenken en verbetervoorstellen. € 56.250,- excl. BTW per jaar
Interne Kennung: 2025/EARelatiegesch/JT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Enige perceel € 56.250,- excl. BTW per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst wordt aangegaan voor een initiële duur van twee (2) jaar, ingaande op 15-01-2026. Na afloop van deze periode kan de overeenkomst tweemaal (2) met één (1) jaar worden verlengd, telkens onder dezelfde voorwaarden.