See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ubezpieczeniowych dla KPRM.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczenia grupowego odpowiedzialności materialnej dla członków Zespołu Pomocy Humanitarno-Medycznej (dalej: ZPHM) oraz ubezpieczenia komunikacyjnego dla pojazdów ZPHM.
Vorherige Bekanntmachung: 584866-2025
Interne Kennung: PN-29/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). Zamawiający zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy pzp (tzw. procedura odwrócona) najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług ubezpieczeniowych dla KPRM - Część 1: ubezpieczenia dla członków ZPHM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczenia grupowego odpowiedzialności materialnej dla członków Zespołu Pomocy Humanitarno-Medycznej.
Interne Kennung: PN-29/2025 cz.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług ubezpieczeniowych dla KPRM - Część 2: ubezpieczenia komunikacyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi ubezpieczenia komunikacyjnego dla pojazdów Zespołu Pomocy Humanitarno-Medyczne.
Interne Kennung: PN-29/2025 cz.2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen