2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w gminnych przewozach pasażerskich
Beschreibung: Zamówienie obejmuje wykonanie zadania – świadczenie usług w zakresie gminnych przewozów pasażerskich przez okres 48 miesięcy, na określonych przez Zamawiającego liniach, według ściśle określonych czasowych rozkładów jazdy na dni robocze i soboty, taborem autobusowym, spełniającym wymagania dla komunikacji miejskiej i podmiejskiej. Dla pasażerów obowiązuje bezpłatna komunikacja miejska. Świadczenie przewozów w oparciu o obowiązujący rozkład jazdy: − w dni robocze (około 1 852,3 km dziennie); − soboty (około 113,1 km dziennie); – bez zjazdów do zajezdni i dojazdów do przystanku początkowego. Średnia liczba wykonywanych kilometrów w miesiącu: 37 900 km. Obsługa dotyczy: − 3 linii miejskich (1,2,7) − 15 linii podmiejskich (3,4,5,6,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: BP.271.61.2025.IJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001