2. Verfahren
Verfahren
Titel: Plaatsen van chips in GFT containers
Beschreibung: MIWA wenst de bestaande GFT-containers in haar werkingsgebied (Sint-Niklaas, Stekene, Sint-Gillis-Waas, Temse en Waasmunster) te voorzien van een chip, adres en barcodesticker ter voorbereiding van een inzameling met containeridentificatie. Het project omvat een vooronderzoek naar de correcte containergegevens en communicatie naar de inwoners, het plaatsen van een chip in de containers en deze koppelen aan het juiste adres, zoals gekend in de beheersoftware. Tevens worden de adresstickers op de huidige containers vervangen en wordt een barcodesticker aangebracht.
Interne Kennung: Chippen GFT MIWA 2026/001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Chippen GFT MIWA 2026/001 - 1
Interne Kennung: 1