See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wykonywania bieżącej konserwacji i serwisu Systemu Sygnalizacji Pożaru firmy Schrack w części ,,A’’ Instytutu Techniki Cieplnej w Warszawie, ul. Nowowiejska 21/25 w okresie 36 miesięcy (od 01.01.2026 do 31.12.2028).
Beschreibung: Usługa wykonywania bieżącej konserwacji i serwisu Systemu Sygnalizacji Pożaru firmy Schrack w części ,,A’’ Instytutu Techniki Cieplnej w Warszawie, ul. Nowowiejska 21/25 w okresie 36 miesięcy (od 01.01.2026 do 31.12.2028) - DALEJ ZA OPZ
Vorherige Bekanntmachung: 634107-2025
Interne Kennung: MELBDZ.261.57.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000