See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CE godkendt fuldautomatiseret system til dyrkning og resistensbestemmelse
Beschreibung: Klinisk Mikrobiologisk Afdeling, Odense Universitetshospital (KMA-OUH) påtænker at anskaffe et CE godkendt fuldautomatiseret system til dyrkning og resistensbestemmelse
Interne Kennung: MT 15866
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Direkte tildeling
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000