848165-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – System gospodarowania odpadami na terenie Miasta Krasnystaw w 2026 r.
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSystem gospodarowania odpadami na terenie Miasta Krasnystaw w 2026 r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa pn. "System gospodarowania odpadami na terenie Miasta Krasnystaw w 2026 r.", podzielona na dwie części: Część 1. Odbieranie, transport, zbieranie, odzysk i unieszkodliwianie odpadów komunalnych. Część 2. Utrzymanie punktu SZOK
Interne KennungBZP.271.3.4.2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelSystem gospodarowania odpadami – odbieranie, transport, zbieranie, odzysk i unieszkodliwianie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Krasnystaw w 2026 r.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn. „System gospodarowania odpadami – odbieranie, transport, zbieranie, odzysk i unieszkodliwianie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Krasnystaw w 2026 r.” w szacowanej ilości odpadów 4 425,08 Mg w tym: 1) Niesegregowane odpady komunalne: kod 20 03 01; Masa(Mg) 2398,60 2) Szkło, opakowania ze szkła: kody 20 01 02;15 01 07; Mg 248,40 3) Papier, tektura, opakowania z papieru i tektury: kod 20 01 01; Mg 137,85 4) Tworzywa sztuczne, metal, opakowania wielomateriałowe, opakowania z tworzyw sztucznych. Opakowania metalu; kody: 20 01 39; 20 01 40; 15 01 01; 15 01 05; Mg 293,85 5) Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć: kody 20 01 23; 20 01 35*; 20 01 36; Mg 1,71 6) Popiół: kod ex. 20 01 09; Mg 199,40 7) Bioodpady: kod 20 02 01; Mg 975,70 8) Odpady kuchenne ulegające biodegradacji: kod 20 01 08; Mg 119,80 9) Meble i odpady wielkogabarytowe: kod 20 03 07; Mg 37,85 10) Opony: 16 03 01; Mg 11,92 2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający przekaże pisemną informację Wykonawcy o potrzebie realizacji prawa opcji w ramach realizacji umowy. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie ma obowiązku skorzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji obowiązkiem umownym Wykonawcy jest wykonanie świadczenia w zakresie objętym wykorzystanym prawem opcji. Uruchomienie opcji nie będzie wymagało zmiany umowy. O uruchomieniu opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę pisemnie w formie oświadczenia woli. 3. Informacje niezbędne dla wykonania zamówienia określają: Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1.2 do Zaproszenia oraz Projekt umowy stanowiący załącznik nr 1.3 do Zaproszenia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
LosLOT-0002
TitelUtrzymanie punktu SZOK dla Miasta Krasnystaw zlokalizowanego w Krasnymstawie przy ul. Piłsudskiego 54 w 2026 r.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn. „Utrzymanie punktu SZOK dla Miasta Krasnystaw zlokalizowanego w Krasnymstawie przy ul. Piłsudskiego 54 w 2026 r.” 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) prowadzenie stacjonarnego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych – PSZOK na terenie Miasta Krasnystaw, 2) prowadzenie rejestru przyjmowanych w punkcie odpadów, 3) transport zgromadzonych w PSZOK odpadów do instalacji posiadających stosowne zezwolenie na przetwarzanie odpadów, 4) prowadzenie kampanii informacyjnej o PSZOK. 3. Przewidywana ilość odpadów do zebrania i zagospodarowania w PSZOK wynosi 846 ,85 Mg w tym: 1) Szkło, opakowania ze szkła: kody 20 01 02; 15 01 07; Masa (Mg) 14,45 2) Papier i tektura, opakowania z papieru i tektury: kody 20 01 01; 15 01 01; Mg 18,19 3) Tworzywa sztuczne, metal, opakowania wielomateriałowe, opakowania z tworzyw sztucznych, opakowania z metalu: kod 20 01 39; 20 01 40; 15 01 02; 15 01 04; 15 01 05; Mg 8,29 4) Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, lampy fluorescencyjne i inne odpady zwierające rtęć: kod 20 01 23; 20 01 35*; 20 01 36; Mg 11,98 5) Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny: kody 20 01 35; Mg 16,11 6) Bioodpady: 20 02 01; Mg 194,46 7) Meble i odpady wielkogabarytowe: kod 20 03 07(okna); Mg 168,47 8) Meble i odpady wielkogabarytowe: kod 20 03 07; Mg 15,75 9) Zużyte opony: kod 16 01 03; Mg 22,32 10) Odpady remontowe i budowlane z gospodarstw domowych: kod 17 09 04; Mg 74,24 11) Odpady remontowe i budowlane z gospodarstw domowych (budowa): kod 17 01 07; Mg 279,25 12) Odpady tekstyliów i odzieży: kody 20 01 10; 20 01 11; Mg 23,34 4. Informacje niezbędne dla wykonania zamówienia określają: Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 2.2 do Zaproszenia oraz Projekt umowy stanowiący załącznik nr 2.3 do Zaproszenia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden