2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige publicatie beheer en onderhoud onderstations (Telemetrie)
Beschreibung: publicatie van vrijwillige tranparantie, zie document onderbouwing. 3 jaar met optie tot verlenging 3x 1 jaar
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51200000 Installation von Mess-, Kontroll-, Prüf- und Navigationsgeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1