2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie danych w zakresie budynków i lokali niezbędnych do utworzenia bazy danych ewidencji gruntów i budynków dla gmin Opoczno, Żarnów, Paradyż, Sławno, Drzewica w powiecie opoczyńskim
Beschreibung: Przedmiotem prac jest przygotowanie danych w zakresie budynków i lokali niezbędnych do utworzenia baz danych ewidencji gruntów i budynków dla gmin : - Drzewica (za wyjątkiem obrębów: Dąbrówka, Domaszno, Krzczonów, Strzyżów, Zakościele), - Opoczno (za wyjątkiem obrębów: Bielowice, Sołek, Zameczek, Sitowa, Różanna, z tym że obręby Różanna i Sitowa należy objąć pracami mającymi na celu dostosowanie rozwarstwienia zasilanej produkcyjnej bazy graficznej do zgodności ze schematem aplikacyjnym GML), - Paradyż (za wyjątkiem obrębu Paradyż, który należy objąć pracami mającymi na celu dostosowanie rozwarstwienia zasilanej produkcyjnej bazy graficznej do zgodności ze schematem aplikacyjnym GML), - Sławno (za wyjątkiem obrębów: Celestynów, Grudzeń Las, Kolonia Grudzeń, Olszowiec, Olszewice, Owadów, Kozenin, Kamilówka, Unewel, Sławno, Sławno Kolonia, Kamień, z tym że obręby Kamień, Sławno i Sławno Kolonia należy objąć pracami mającymi na celu dostosowanie rozwarstwienia zasilanej produkcyjnej bazy graficznej do zgodności ze schematem aplikacyjnym GML), - Żarnów.
Interne Kennung: IiZP.272.26.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r., poz. 1320 ze zm.) [zwanej dalej także „Pzp”].2. Zamawiający informuje, że w niniejszym postępowaniu zastosuje tzw. procedurę odwróconą. Zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 3. Na podstawie art. 95 ustawy Pzp Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia tj. osoba , która uczestniczy w analizie danych, harmonizacji danych - jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2025r. poz. 277 ze zm.) 4. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która dostępna jest pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. 5. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgodny z wymaganiami określonymi w: - Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz.U. z 2020r. poz. 2452) - Rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (DZ.U. 2020 poz. 2415), dalej: Rozporządzenie. 6. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. 7. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 8. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulamin Platformy e-Zamówienia. 9. Zamawiający w uzasadnionych przypadkach dopuszcza także komunikację za pomocą poczty elektronicznej (zamowienia_publiczne@opocznopowiat.pl) z wykorzystaniem nr sprawy: IiZP.272.26.2025, w szczególności przekazywania wezwań i zawiadomień, zadawania pytań, wyjaśnień treści oferty i wyjaśnień dotyczących badania rażąco niskiej ceny. 10. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem platformy e-Zamówienia. 11.Maksymalny łączny rozmiar plików stanowiących ofertę lub składanych wraz z ofertą to 250MB. 12. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany w terminie 8 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 13.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 14. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 15. Zamawiający nie przewiduje wymagań wskazanych w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.16. Zamawiający nie przewiduje zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 17. Zamawiający nie wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. 18. Zamawiający nie wymaga sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. 19.Zamawiający nie przewiduje rozliczenia między Zamawiającym a Wykonawcą w walutach obcych. 20. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 21. Zamawiający nie wymaga obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy Pzp. 22. Zamawiający nie wymaga, aby o udzielenie zamówienia ubiegali się wyłącznie Wykonawcy, o których mowa w art. 94 Pzp. 23. Zamawiający nie wymaga złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych. 24. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, o której mowa w art. 311–315 ustawy Pzp. 25. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 26. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 27. Ze względu na ograniczoną liczbę znaków pozostałe informacje, które nie znalazły się w ogłoszeniu o zamówieniu znajdują się w SWZ. 28. SWZ wraz z pozostałymi dokumentami postępowania dostępne są na stronie prowadzonego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72319000 Datenbereitstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 72312000 Dateneingabe, 72312100 Datenaufbereitung, 72316000 Datenanalyse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem prac jest przygotowanie danych w zakresie budynków i lokali niezbędnych do utworzenia baz danych ewidencji gruntów i budynków dla gmin : - Drzewica (za wyjątkiem obrębów: Dąbrówka, Domaszno, Krzczonów, Strzyżów, Zakościele), - Opoczno (za wyjątkiem obrębów: Bielowice, Sołek, Zameczek, Sitowa, Różanna, z tym że obręby Różanna i Sitowa należy objąć pracami mającymi na celu dostosowanie rozwarstwienia zasilanej produkcyjnej bazy graficznej do zgodności ze schematem aplikacyjnym GML), - Paradyż (za wyjątkiem obrębu Paradyż, który należy objąć pracami mającymi na celu dostosowanie rozwarstwienia zasilanej produkcyjnej bazy graficznej do zgodności ze schematem aplikacyjnym GML), - Sławno (za wyjątkiem obrębów: Celestynów, Grudzeń Las, Kolonia Grudzeń, Olszowiec, Olszewice, Owadów, Kozenin, Kamilówka, Unewel, Sławno, Sławno Kolonia, Kamień, z tym że obręby Kamień, Sławno i Sławno Kolonia należy objąć pracami mającymi na celu dostosowanie rozwarstwienia zasilanej produkcyjnej bazy graficznej do zgodności ze schematem aplikacyjnym GML), - Żarnów. 2. Zakres prac polowych i kameralnych obejmuje w szczególności: • pomiar szczegółów terenowych dotyczących budynków, tj.: konturów budynków (z określeniem rodzaju budynku wg Klasyfikacji Środków Trwałych, liczby kondygnacji nadziemnych oraz podziemnych), bloków budynków oraz obiektów budowlanych trwale związanych z budynkami oraz określenie identyfikatorów budynków (jeżeli stanowią one budynki wykazywane w ewidencji budynków), • zebranie informacji odnośnie występowania lokali na obszarze prac geodezyjnych, • aktualizację danych ewidencji budynków i lokali w części graficznej bazy, tj. stworzenie bazy obiektowej zgodnej z modelem pojęciowym i ze schematem aplikacyjnym wynikającym z rozp. w sprawie EGiB. • opracowanie operatu technicznego. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią warunki techniczne - załącznik nr 9 do SWZ