848417-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Kompostbehälter – Kompostéry a nádoby na tříděné odpady pro DSO SOMPO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompostéry a nádoby na tříděné odpady pro DSO SOMPO
BeschreibungČást I. - dodávka nádob Předmětem části veřejné zakázky je dodávka 2.850 ks nádob na tříděné odpady o objemu 240 l. Část II. - dodávka kompostérů Předmětem části veřejné zakázky je 40 ks domácích plastových kompostérů o objemu min. 750 l a 1.657 ks domácích plastových kompostérů o objemu min. 1000 l.
Interne KennungVZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39234000 Kompostbehälter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44613700 Abfallsammelbehälter
5. Los
LosLOT-0001
TitelKompostéry a nádoby na tříděné odpady pro DSO SOMPO - nádoby
BeschreibungČást I. - dodávka nádob Předmětem části veřejné zakázky je dodávka 2.850 ks nádob na tříděné odpady o objemu 240 l. Specifikace předmětu části veřejné zakázky je specifikována v obchodních podmínkách pro část I, a to v příloze č. 1 obchodních podmínek.
Interne Kennungčást I
Haupteinstufung (cpv): 44613700 Abfallsammelbehälter
LosLOT-0002
TitelKompostéry a nádoby na tříděné odpady pro DSO SOMPO - kompostéry
BeschreibungČást II. - dodávka kompostérů Předmětem části veřejné zakázky je 40 ks domácích plastových kompostérů o objemu min. 750 l a 1.657 ks domácích plastových kompostérů o objemu min. 1000 l. Specifikace předmětu části veřejné zakázky je specifikována v obchodních podmínkách pro část II, a to v příloze č. 1 obchodních podmínek.
Interne Kennungčást II