2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zewnętrznej komory chłodniczej dla Wydziału Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zewnętrznej komory chłodniczej, zwanej dalej „sprzętem”, dla Wydziału Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Zamówienie obejmuje: 1) dostawę, montaż oraz uruchomienie sprzętu, 2) przeszkolenie co najmniej jednego pracownika Zamawiającego z zakresu obsługi sprzętu. Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia przeszkolenia nie później niż w terminie, o którym mowa w rozdziale IV SWZ. 3. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 42513200-7 (Urządzenia chłodnicze). 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 6 do SWZ. 5. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, budynek Wydziału Nauk Społecznych, 80-309 Gdańsk, ul. Bażyńskiego 4. 6. Zamawiający wymaga gwarancji na przedmiot zamówienia przez okres 12 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 Projektu umowy - załącznika nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 618076-2025
Interne Kennung: 5B10.291.1.156.2025.KK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42513200 Kühlvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001