2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka výjezdového vozidla včetně vestavby
Beschreibung: Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky je dodávka výjezdového vozidla včetně vestavby k řešení CBRN hrozeb v rámci projektu s názvem "KŘP Khk - Výjezdové vozidlo k řešení CBRN hrozeb", registrační číslo: CZ.06.02.01/00/22_017/0004234, který je spolufinancován z IROP EU, realizovaný v rámci 17. výzvy IROP EU s názvem INTEGROVANÝ ZÁCHRANNÝ SYSTÉM - PČR a HZS ČR, specifického cíle 2.1.
Interne Kennung: KRPH-37906/ČJ-2025-0500NE-VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel je povinen zadávat veřejnou zakázku v zadávacím řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0004
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka jednoho (1) kusu výjezdového vozidla včetně vestavby k řešení CBRN hrozeb (dále jen "výjezdové vozidlo“), splňující minimální požadavky a podmínky uvedené v příloze č. 1 návrhu smlouvy „Technická specifikace“ (přílohu doplnil dodavatel dle instrukcí uvedených v zadávací dokumentaci), která byla nedílnou součástí smlouvy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz. zadávací dokumentace