2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwijanie systemu ratownictwa w Gminie Iwierzyce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest średni samochód ratowniczo-gaśniczy uterenowiony z podstawowym osprzętem (między innymi wyciągarka, oświetlenie terenu akcji, system zraszania zabezpieczającego pojazd) umożliwiającym podejmowanie działań ratowniczo-gaśniczych w różnych warunkach terenowych i klimatycznych
Interne Kennung: BID.271.3.2024.GM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001