2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountancydiensten
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding luidt als volgt: Het sluiten van een raamovereenkomst met één (1) opdrachtnemer voor het verlenen van accountancydiensten. Hiermee wenst de aanbestedende dienst vanaf 17 oktober 2025 een onafhankelijke externe partij in te kunnen schakelen voor de controle van de jaarrekening. Dit stelt de aanbestedende dienst in staat om op verantwoorde wijze verantwoording af te leggen en te voldoen aan de geldende wet- en regelgeving. 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding luidt als volgt: Het sluiten van een raamovereenkomst met één (1) opdrachtnemer voor het verlenen van accountancydiensten. Hiermee wenst de aanbestedende dienst vanaf 17 oktober 2025 een onafhankelijke externe partij in te kunnen schakelen voor de controle van de jaarrekening. Dit stelt de aanbestedende dienst in staat om op verantwoorde wijze verantwoording af te leggen en te voldoen aan de geldende wet- en regelgeving.
Interne Kennung: 1