2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej pn. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 3103L Żółkiewka – Celin od km 3+060 do km 5+570”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi powiatowej nr 3103L Żółkiewka – Celin od km 3+060 do km 5+570 o dł. 2,510 km. Planowany odcinek drogi położny jest w całości na terenie gminy Żółkiewka. Droga klasy „L” (lokalna). Szerokość istniejącej nawierzchni wynosi od 5,0 do 5,5 m. W pasie drogi nr 3103L zlokalizowane są przyłącza: kablowe energetyczne, napowietrznej linii energetycznej, telekomunikacyjne oraz przyłącza wodociągowe. Równolegle do planowanego odcinka jezdni znajdują się obustronne pobocza gruntowe o szerokości do 1,0 m. Zakłada się wykonanie jezdni o szerokości 6,0 m oraz poboczy z kruszywa, wykonanie odwodnienia powierzchniowego, wzmocnienie konstrukcji nawierzchni, wykonanie zjazdów zwykłych o nawierzchni twardej na terenie zabudowy, poza terenem zabudowy o nawierzchni mieszanej tj. nawierzchni twardej na szerokości pobocza i o nawierzchni z kruszywa do granicy pasa drogowego. Zakłada się wymianę oznakowania pionowego na nowe i urządzeń BRD oraz wykonanie oznakowania poziomego w technologii oznakowania grubowarstwowego. Zakłada się wykonanie /odtworzenie /konserwacje rowów przydrożnych oraz remont istniejących przepustów drogowych, wycinkę drzew i zakrzaczeń kolidujących z rozbudową przedmiotowego odcinka drogi. W obszarze objętym zamówieniem występuje konieczność wykonania podziału działek. Orientacyjna ilość działek do podziału określona przez Zamawiającego na podstawie przebiegu drogi oraz programu GEOPORTAL wynosi ok. 60 sztuk. Ilość faktycznie podzielonych działek przez Wykonawcę w celu realizacji przedmiotu umowy może ulec zmianie po opracowaniu mapy do celów projektowych i projektu zagospodarowania terenu. WAŻNE: Informacja o ilości działek ma charakter pomocniczy w określeniu wyceny prac projektowych. Ilość faktycznie podzielonych działek przez Wykonawcę w celu realizacji przedmiotu umowy może ulec zmianie po opracowaniu mapy do celów projektowych i projektu zagospodarowania terenu.
Interne Kennung: SPZP.3610.27.2025.AW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Pełny opis procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi powiatowej nr 3103L Żółkiewka – Celin od km 3+060 do km 5+570 o dł. 2,510 km. Planowany odcinek drogi położny jest w całości na terenie gminy Żółkiewka. Droga klasy „L” (lokalna). Szerokość istniejącej nawierzchni wynosi od 5,0 do 5,5 m. W pasie drogi nr 3103L zlokalizowane są przyłącza: kablowe energetyczne, napowietrznej linii energetycznej, telekomunikacyjne oraz przyłącza wodociągowe. Równolegle do planowanego odcinka jezdni znajdują się obustronne pobocza gruntowe o szerokości do 1,0 m. Zakłada się wykonanie jezdni o szerokości 6,0 m oraz poboczy z kruszywa, wykonanie odwodnienia powierzchniowego, wzmocnienie konstrukcji nawierzchni, wykonanie zjazdów zwykłych o nawierzchni twardej na terenie zabudowy, poza terenem zabudowy o nawierzchni mieszanej tj. nawierzchni twardej na szerokości pobocza i o nawierzchni z kruszywa do granicy pasa drogowego. Zakłada się wymianę oznakowania pionowego na nowe i urządzeń BRD oraz wykonanie oznakowania poziomego w technologii oznakowania grubowarstwowego. Zakłada się wykonanie /odtworzenie /konserwacje rowów przydrożnych oraz remont istniejących przepustów drogowych, wycinkę drzew i zakrzaczeń kolidujących z rozbudową przedmiotowego odcinka drogi.W obszarze objętym zamówieniem występuje konieczność wykonania podziału działek. Orientacyjna ilość działek do podziału określona przez Zamawiającego na podstawie przebiegu drogi oraz programu GEOPORTAL wynosi ok. 60 sztuk. Ilość faktycznie podzielonych działek przez Wykonawcę w celu realizacji przedmiotu umowy może ulec zmianie po opracowaniu mapy do celów projektowych i projektu zagospodarowania terenu. WAŻNE: Informacja o ilości działek ma charakter pomocniczy w określeniu wyceny prac projektowych. Ilość faktycznie podzielonych działek przez Wykonawcę w celu realizacji przedmiotu umowy może ulec zmianie po opracowaniu mapy do celów projektowych i projektu zagospodarowania terenu.