2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tijdelijke huisvesting Gemeente Sluis
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van tijdelijke huisvesting inclusief plaatsing en inbedrijfstelling. De tijdelijke huisvesting dient een kantoorwaardig concept te zijn. De tijdelijke huisvesting die gerealiseerd dient te worden betreft een tijdelijk gebouw, waarbij op dit moment uitgegaan wordt van een oppervlakte van 1.200m2. Het betreft een dienstverleningscentrum gelijkvloers met ontvangsthal, kantoorruimten Klasse B en spreekkamers/ vergaderkamers met akoestiek label A. 1
Interne Kennung: 2025-S06E
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Tijdelijke huisvesting
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van tijdelijke huisvesting inclusief plaatsing en inbedrijfstelling. De tijdelijke huisvesting dient een kantoorwaardig concept te zijn. De tijdelijke huisvesting die gerealiseerd dient te worden betreft een tijdelijk gebouw, waarbij op dit moment uitgegaan wordt van een oppervlakte van 1.200m2. Het betreft een dienstverleningscentrum gelijkvloers met ontvangsthal, kantoorruimten Klasse B en spreekkamers/ vergaderkamers met akoestiek label A. €2.400.000
Interne Kennung: 1