See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH W LATACH 2026-2027 (7 ZADAŃ)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i transportu odpadów komunalnych z jednostek i instytucji wojskowych administrowanych przez 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy we Wrocławiu na terenie Sekcji Obsługi Infrastruktury w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2027 r. z następujących lokalizacji: Zadanie nr 1 – SOI 1 – Wrocław (m.in. ul. Pretficza, Hallera, Ślężna, Wilczyn Leśny, Milicz) Zadanie nr 2 – SOI 2 – Wrocław (m.in. Obornicka, Ligocka, Micheleta,) Zadanie nr 3 – SOI 3 – Wrocław (m.in. ul. Graniczna, Trzmielowicka, Pietrzykowice) Zadanie nr 4 – SOI - Brzeg Zadanie nr 5 – SOI - Oleśnica Zadanie nr 6 – SOI - Jastrzębie Zadanie nr 7 – SOI – Kłodzko Zadanie nr 8 – Świebodzice, ul. Wałbrzyska 38
Vorherige Bekanntmachung: 736144-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Opublikowanie ogłoszenia wstępnego nr 33008-2025 w dniu 17.01.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 1 – SOI 1 – Wrocław (m.in. ul. Pretficza, Hallera, Ślężna, Wilczyn Leśny, Milicz)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i transportu odpadów komunalnych z jednostek i instytucji wojskowych administrowanych przez 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy we Wrocławiu na terenie Sekcji Obsługi Infrastruktury Wrocław 1 w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2027 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 2 – SOI 2 – Wrocław (m.in. ul. Obornicka, Ligocka, Micheleta)
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 3 – SOI 3 – Wrocław (m.in. ul. Graniczna, Trzmielowicka, Pietrzykowice)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i transportu odpadów komunalnych z jednostek i instytucji wojskowych administrowanych przez 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy we Wrocławiu na terenie Sekcji Obsługi Infrastruktury Wrocław 3 w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2027 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 4 – SOI Brzeg
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i transportu odpadów komunalnych z jednostek i instytucji wojskowych administrowanych przez 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy we Wrocławiu na terenie Sekcji Obsługi Infrastruktury Brzeg w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2027 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 5 – SOI Oleśnica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i transportu odpadów komunalnych z jednostek i instytucji wojskowych administrowanych przez 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy we Wrocławiu na terenie Sekcji Obsługi Infrastruktury Oleśnica w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2027 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 6 – SOI Jastrzębie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i transportu odpadów komunalnych z jednostek i instytucji wojskowych administrowanych przez 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy we Wrocławiu na terenie Sekcji Obsługi Infrastruktury Jastrzębie w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2027 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 7 – SOI Kłodzko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i transportu odpadów komunalnych z jednostek i instytucji wojskowych administrowanych przez 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy we Wrocławiu na terenie Sekcji Obsługi Infrastruktury Kłodzko w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2027 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 8 – SOI 2 - Świebodzice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i transportu odpadów komunalnych z jednostek i instytucji wojskowych administrowanych przez 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy we Wrocławiu na terenie Sekcji Obsługi Infrastruktury w Świebodzicach w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2027 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 8