See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PN-115/25. Dostawa 80 sztuk łóżek elektrycznych pobytowych wraz z montażem i szkoleniem
Beschreibung: Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do specyfikacji stanowiącym integralną jej część.
Vorherige Bekanntmachung: 800300-2025
Interne Kennung: PN-115/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zastosowanie skróconego terminu składania ofert jest niezbędne ze względu na brak podpisanej na dzień 26.11.2025 umowy z Urzędem Wojewódzkim oraz na czas oczekiwania na dostawę aparatury medycznej, o którą wnioskuje Zamawiający.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: 40 sztuk łóżek elektrycznych pobytowych
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: 40 sztuk łóżek elektrycznych pobytowych