See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zawarcie umowy ramowej na dostawę pojazdów służbowych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia było zawarcie umowy ramowej na dostawę pojazdów służbowych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 części: 1) część I – pojazd osobowy typu C, C-SUV - 20 pojazdów; 2) część II – pojazd osobowy typu C, C-SUV - 20 pojazdów; 3) część III – samochód osobowy segment D, D-SUV - 6 pojazdów; 4) część IV – furgon 5-osobowy wraz z przestrzenią ładunkową - 10 pojazdów; 5) część V – furgon 8-osobowy - 20 pojazdów; 6) część VI – furgon 7-osobowy o podwyższonych parametrach - 8 pojazdów; 7) część VII – kombivan 5-miejscowy - 20 pojazdów. 3. Przez pojazd należało rozumieć pojęcie zgodne z definicją zawartą w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.), zwaną dalej ustawą „Prawo o ruchu drogowym”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w części SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załączniki nr 8, 8a, 8b, 8c, 8d, 8e i 8f do SWZ. 4. Wykonawca zobowiązany był zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ. 5. Umowa ramowa obowiązuje od daty zawarcia do dnia 31 grudnia 2027 r., lecz nie dłużej niż do wyczerpania asortymentu określonego w niniejszej umowie lub maksymalnej wartości umowy. 6. Termin realizacji zamówień cząstkowych będzie ustalany przez Zamawiającego w poszczególnych postępowaniach, jednak nie będzie on dłuższy niż 90 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy wykonawczej. 7. Umowy wykonawcze będą zawierane z Wykonawcami oddzielnie do każdego zamówienia cząstkowego. 8. Zamówienia cząstkowe będą oceniane według kryteriów: 1) cena 80 % 2) ilość bezpłatnych przeglądów: – do czterech kolejnych przeglądów okresowych w każdym z dostarczonych pojazdów, przeglądy muszą być wykonane co 15 000 km przebiegu jednak nie rzadziej niż raz na rok – 0 %, – pięć kolejnych przeglądów okresowych – 2,5 %, – sześć kolejnych przeglądów okresowych – 5 %. 3) okres gwarancji: – 36 miesięcy – 0 % – 48 miesięcy – 15 % 9. Zawarcie umowy ramowej nie rodzi po stronie Wykonawcy roszczenia o udzielenie zamówienia cząstkowego objętego umową ramową. 10. Oferta cenowa składana w wyniku zaproszenia w zamówieniu cząstkowym, nie może być mniej korzystna od oferty, którą wykonawca złożył w postępowaniu prowadzonym w celu zawarcia umowy ramowej. 11. Jeżeli cena jednostkowa pojazdu przedstawiona w ofercie Wykonawcy będzie wyższa od ceny jednostkowej określonej w niniejszej umowie, zgodnie z art. 223 Pzp Zamawiający, obniży cenę adekwatnie do ceny wynikającej z umowy ramowej, o czym poinformuje Wykonawcę. 12. W przypadku jeżeli Wykonawca nie wyrazi zgody na obniżenie ceny, o której mowa w ust. 10, Zamawiający odrzuci ofertę złożoną przez tego Wykonawcę i wybierze kolejną złożoną w toku zamówienia cząstkowego. 13. Wykonawca nie może odmówić zawarcia umowy dostawy w sytuacji, gdy jego oferta została uznana za najkorzystniejszą w toku zamówienia cząstkowego. 14. Realizacja zamówienia będzie zgodna z potrzebami Zamawiającego i nie może przekroczyć terminu wskazanego w Umowie wykonawczej. 15. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego na koszt własny. 16. Dostawa przedmiotu zamówienia zrealizowana będzie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 14.00. Zamawiający dopuszcza również możliwości odbioru przedmiotu zamówienia w miejscu wskazanym przez Wykonawcę. 17. Wykonawca gwarantował zachowanie parametrów przedmiotu umowy zgodnie z określonymi w ofercie, na podstawie której zawarta została umowa. 18. Wykonawca zobowiązał się powiadomić osobę odpowiedzialną za nadzór nad realizacją umowy ze strony Zamawiającego pisemnie o terminie dostawy nie później niż 24 godziny przed dostawą. 19. Odbioru przedmiotu zamówienia dokona protokolarnie komisja powołana przez Zamawiającego. 20. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający mógł unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia, nie zostały mu przyznane. 21. Zamawiający zastrzegał sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych. 22. Zamawiający nie dopuszczał składania ofert wariantowych. 23. Zamawiający dopuszczał składanie ofert częściowych.
Vorherige Bekanntmachung: 639019-2025
Interne Kennung: 31/25/ZT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pojazd osobowy typu C, C-SUV
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia było zawarcie umowy ramowej na dostawę pojazdów służbowych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. 2. Część I – pojazd osobowy typu C, C-SUV - 20 pojazdów. 3. Przez pojazd należało rozumieć pojęcie zgodne z definicją zawartą w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.), zwaną dalej ustawą „Prawo o ruchu drogowym”. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w części SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załączniki nr 8 do SWZ. 5. Wykonawca zobowiązany był zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ. 6. Umowa ramowa obowiązuje od daty zawarcia do dnia 31 grudnia 2027 r., lecz nie dłużej niż do wyczerpania asortymentu określonego w niniejszej umowie lub maksymalnej wartości umowy. 7. Termin realizacji zamówień cząstkowych będzie ustalany przez Zamawiającego w poszczególnych postępowaniach, jednak nie będzie on dłuższy niż 90 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy wykonawczej. 8. Umowy wykonawcze będą zawierane z Wykonawcami oddzielnie do każdego zamówienia cząstkowego. 9. Zamówienia cząstkowe będą oceniane według kryteriów: 1) cena 80 % 2) ilość bezpłatnych przeglądów: – do czterech kolejnych przeglądów okresowych w każdym z dostarczonych pojazdów, przeglądy muszą być wykonane co 15 000 km przebiegu jednak nie rzadziej niż raz na rok – 0 %, – pięć kolejnych przeglądów okresowych – 2,5 %, – sześć kolejnych przeglądów okresowych – 5 %. 3) okres gwarancji: – 36 miesięcy – 0 % – 48 miesięcy – 15 % 10. Zawarcie umowy ramowej nie rodzi po stronie Wykonawcy roszczenia o udzielenie zamówienia cząstkowego objętego umową ramową. 11. Oferta cenowa składana w wyniku zaproszenia w zamówieniu cząstkowym, nie może być mniej korzystna od oferty, którą wykonawca złożył w postępowaniu prowadzonym w celu zawarcia umowy ramowej. 12. Jeżeli cena jednostkowa pojazdu przedstawiona w ofercie Wykonawcy będzie wyższa od ceny jednostkowej określonej w niniejszej umowie, zgodnie z art. 223 Pzp Zamawiający, obniży cenę adekwatnie do ceny wynikającej z umowy ramowej, o czym poinformuje Wykonawcę. 13. W przypadku jeżeli Wykonawca nie wyrazi zgody na obniżenie ceny, o której mowa w ust. 10, Zamawiający odrzuci ofertę złożoną przez tego Wykonawcę i wybierze kolejną złożoną w toku zamówienia cząstkowego. 14. Wykonawca nie może odmówić zawarcia umowy dostawy w sytuacji, gdy jego oferta została uznana za najkorzystniejszą w toku zamówienia cząstkowego. 15. Realizacja zamówienia będzie zgodna z potrzebami Zamawiającego i nie może przekroczyć terminu wskazanego w Umowie wykonawczej. 16. Wykonawca zobowiązał się dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego na koszt własny. 17. Dostawa przedmiotu zamówienia zrealizowana będzie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 14.00. Zamawiający dopuszczał również możliwości odbioru przedmiotu zamówienia w miejscu wskazanym przez Wykonawcę. 18. Wykonawca gwarantował zachowanie parametrów przedmiotu umowy zgodnie z określonymi w ofercie, na podstawie której zawarta została umowa. 19. Wykonawca zobowiązał się powiadomić osobę odpowiedzialną za nadzór nad realizacją umowy ze strony Zamawiającego pisemnie o terminie dostawy nie później niż 24 godziny przed dostawą. 20. Odbioru przedmiotu zamówienia dokona protokolarnie komisja powołana przez Zamawiającego. 21. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający mógł unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia, nie zostały mu przyznane. 21. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych. 22. Zamawiający nie dopuszczał składania ofert wariantowych. 23. Zamawiający dopuszczał składanie ofert częściowych.
Interne Kennung: 31/25/ZT/I
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia było zawarcie umowy ramowej na dostawę pojazdów służbowych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. 2. Część II – pojazd osobowy typu C, C-SUV - 20 pojazdów. Przez pojazd należało rozumieć pojęcie zgodne z definicją zawartą w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.), zwaną dalej ustawą „Prawo o ruchu drogowym”. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w części SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załączniki nr 8 do SWZ. 5. Wykonawca zobowiązany był zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ. 6. Umowa ramowa obowiązuje od daty zawarcia do dnia 31 grudnia 2027 r., lecz nie dłużej niż do wyczerpania asortymentu określonego w niniejszej umowie lub maksymalnej wartości umowy. 7. Termin realizacji zamówień cząstkowych będzie ustalany przez Zamawiającego w poszczególnych postępowaniach, jednak nie będzie on dłuższy niż 90 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy wykonawczej. 8. Umowy wykonawcze będą zawierane z Wykonawcami oddzielnie do każdego zamówienia cząstkowego. 9. Zamówienia cząstkowe będą oceniane według kryteriów: 1) cena 80 % 2) ilość bezpłatnych przeglądów: – do czterech kolejnych przeglądów okresowych w każdym z dostarczonych pojazdów, przeglądy muszą być wykonane co 15 000 km przebiegu jednak nie rzadziej niż raz na rok – 0 %, – pięć kolejnych przeglądów okresowych – 2,5 %, – sześć kolejnych przeglądów okresowych – 5 %. 3) okres gwarancji: – 36 miesięcy – 0 % – 48 miesięcy – 15 % 10. Zawarcie umowy ramowej nie rodzi po stronie Wykonawcy roszczenia o udzielenie zamówienia cząstkowego objętego umową ramową. 11. Oferta cenowa składana w wyniku zaproszenia w zamówieniu cząstkowym, nie może być mniej korzystna od oferty, którą wykonawca złożył w postępowaniu prowadzonym w celu zawarcia umowy ramowej. 12. Jeżeli cena jednostkowa pojazdu przedstawiona w ofercie Wykonawcy będzie wyższa od ceny jednostkowej określonej w niniejszej umowie, zgodnie z art. 223 Pzp Zamawiający, obniży cenę adekwatnie do ceny wynikającej z umowy ramowej, o czym poinformuje Wykonawcę. 13. W przypadku jeżeli Wykonawca nie wyrazi zgody na obniżenie ceny, o której mowa w ust. 10, Zamawiający odrzuci ofertę złożoną przez tego Wykonawcę i wybierze kolejną złożoną w toku zamówienia cząstkowego. 14. Wykonawca nie może odmówić zawarcia umowy dostawy w sytuacji, gdy jego oferta została uznana za najkorzystniejszą w toku zamówienia cząstkowego. 15. Realizacja zamówienia będzie zgodna z potrzebami Zamawiającego i nie może przekroczyć terminu wskazanego w Umowie wykonawczej. 16. Wykonawca zobowiązał się dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego na koszt własny. 17. Dostawa przedmiotu zamówienia zrealizowana będzie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 14.00. Zamawiający dopuszczał również możliwości odbioru przedmiotu zamówienia w miejscu wskazanym przez Wykonawcę. 18. Wykonawca gwarantował zachowanie parametrów przedmiotu umowy zgodnie z określonymi w ofercie, na podstawie której zawarta została umowa. 19. Wykonawca zobowiązał się powiadomić osobę odpowiedzialną za nadzór nad realizacją umowy ze strony Zamawiającego pisemnie o terminie dostawy nie później niż 24 godziny przed dostawą. 20. Odbioru przedmiotu zamówienia dokona protokolarnie komisja powołana przez Zamawiającego. 21. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający mógł unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia, nie zostały mu przyznane. 21. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych. 22. Zamawiający nie dopuszczał składania ofert wariantowych. 23. Zamawiający dopuszczał składanie ofert częściowych.
Interne Kennung: 31/25/ZT/II
Los: LOT-0003
Titel: Samochód osobowy segment D, D-SUV
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia było zawarcie umowy ramowej na dostawę pojazdów służbowych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. 2. Część III – samochód osobowy segment D, D-SUV - 6 pojazdów; 3. Przez pojazd należało rozumieć pojęcie zgodne z definicją zawartą w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.), zwaną dalej ustawą „Prawo o ruchu drogowym”. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w części SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załączniki nr 8 do SWZ. 5. Wykonawca zobowiązany był zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ. 6. Umowa ramowa obowiązuje od daty zawarcia do dnia 31 grudnia 2027 r., lecz nie dłużej niż do wyczerpania asortymentu określonego w niniejszej umowie lub maksymalnej wartości umowy. 7. Termin realizacji zamówień cząstkowych będzie ustalany przez Zamawiającego w poszczególnych postępowaniach, jednak nie będzie on dłuższy niż 90 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy wykonawczej. 8. Umowy wykonawcze będą zawierane z Wykonawcami oddzielnie do każdego zamówienia cząstkowego. 9. Zamówienia cząstkowe będą oceniane według kryteriów: 1) cena 80 % 2) ilość bezpłatnych przeglądów: – do czterech kolejnych przeglądów okresowych w każdym z dostarczonych pojazdów, przeglądy muszą być wykonane co 15 000 km przebiegu jednak nie rzadziej niż raz na rok – 0 %, – pięć kolejnych przeglądów okresowych – 2,5 %, – sześć kolejnych przeglądów okresowych – 5 %. 3) okres gwarancji: – 36 miesięcy – 0 % – 48 miesięcy – 15 % 10. Zawarcie umowy ramowej nie rodzi po stronie Wykonawcy roszczenia o udzielenie zamówienia cząstkowego objętego umową ramową. 11. Oferta cenowa składana w wyniku zaproszenia w zamówieniu cząstkowym, nie może być mniej korzystna od oferty, którą wykonawca złożył w postępowaniu prowadzonym w celu zawarcia umowy ramowej. 12. Jeżeli cena jednostkowa pojazdu przedstawiona w ofercie Wykonawcy będzie wyższa od ceny jednostkowej określonej w niniejszej umowie, zgodnie z art. 223 Pzp Zamawiający, obniży cenę adekwatnie do ceny wynikającej z umowy ramowej, o czym poinformuje Wykonawcę. 13. W przypadku jeżeli Wykonawca nie wyrazi zgody na obniżenie ceny, o której mowa w ust. 10, Zamawiający odrzuci ofertę złożoną przez tego Wykonawcę i wybierze kolejną złożoną w toku zamówienia cząstkowego. 14. Wykonawca nie może odmówić zawarcia umowy dostawy w sytuacji, gdy jego oferta została uznana za najkorzystniejszą w toku zamówienia cząstkowego. 15. Realizacja zamówienia będzie zgodna z potrzebami Zamawiającego i nie może przekroczyć terminu wskazanego w Umowie wykonawczej. 16. Wykonawca zobowiązał się dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego na koszt własny. 17. Dostawa przedmiotu zamówienia zrealizowana będzie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 14.00. Zamawiający dopuszczał również możliwości odbioru przedmiotu zamówienia w miejscu wskazanym przez Wykonawcę. 18. Wykonawca gwarantował zachowanie parametrów przedmiotu umowy zgodnie z określonymi w ofercie, na podstawie której zawarta została umowa. 19. Wykonawca zobowiązał się powiadomić osobę odpowiedzialną za nadzór nad realizacją umowy ze strony Zamawiającego pisemnie o terminie dostawy nie później niż 24 godziny przed dostawą. 20. Odbioru przedmiotu zamówienia dokona protokolarnie komisja powołana przez Zamawiającego. 21. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający mógł unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia, nie zostały mu przyznane. 21. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych. 22. Zamawiający nie dopuszczał składania ofert wariantowych. 23. Zamawiający dopuszczał składanie ofert częściowych.
Interne Kennung: 31/25/ZT/III
Los: LOT-0004
Titel: Furgon 5-osobowy wraz z przestrzenią ładunkową
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia było zawarcie umowy ramowej na dostawę pojazdów służbowych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. 2. Część IV – Furgon 5-osobowy wraz z przestrzenią ładunkową - 10 pojazdów; 3. Przez pojazd należało rozumieć pojęcie zgodne z definicją zawartą w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.), zwaną dalej ustawą „Prawo o ruchu drogowym”. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w części SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załączniki nr 8 do SWZ. 5. Wykonawca zobowiązany był zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ. 6. Umowa ramowa obowiązuje od daty zawarcia do dnia 31 grudnia 2027 r., lecz nie dłużej niż do wyczerpania asortymentu określonego w niniejszej umowie lub maksymalnej wartości umowy. 7. Termin realizacji zamówień cząstkowych będzie ustalany przez Zamawiającego w poszczególnych postępowaniach, jednak nie będzie on dłuższy niż 90 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy wykonawczej. 8. Umowy wykonawcze będą zawierane z Wykonawcami oddzielnie do każdego zamówienia cząstkowego. 9. Zamówienia cząstkowe będą oceniane według kryteriów: 1) cena 80 % 2) ilość bezpłatnych przeglądów: – do czterech kolejnych przeglądów okresowych w każdym z dostarczonych pojazdów, przeglądy muszą być wykonane co 15 000 km przebiegu jednak nie rzadziej niż raz na rok – 0 %, – pięć kolejnych przeglądów okresowych – 2,5 %, – sześć kolejnych przeglądów okresowych – 5 %. 3) okres gwarancji: – 36 miesięcy – 0 % – 48 miesięcy – 15 % 10. Zawarcie umowy ramowej nie rodzi po stronie Wykonawcy roszczenia o udzielenie zamówienia cząstkowego objętego umową ramową. 11. Oferta cenowa składana w wyniku zaproszenia w zamówieniu cząstkowym, nie może być mniej korzystna od oferty, którą wykonawca złożył w postępowaniu prowadzonym w celu zawarcia umowy ramowej. 12. Jeżeli cena jednostkowa pojazdu przedstawiona w ofercie Wykonawcy będzie wyższa od ceny jednostkowej określonej w niniejszej umowie, zgodnie z art. 223 Pzp Zamawiający, obniży cenę adekwatnie do ceny wynikającej z umowy ramowej, o czym poinformuje Wykonawcę. 13. W przypadku jeżeli Wykonawca nie wyrazi zgody na obniżenie ceny, o której mowa w ust. 10, Zamawiający odrzuci ofertę złożoną przez tego Wykonawcę i wybierze kolejną złożoną w toku zamówienia cząstkowego. 14. Wykonawca nie może odmówić zawarcia umowy dostawy w sytuacji, gdy jego oferta została uznana za najkorzystniejszą w toku zamówienia cząstkowego. 15. Realizacja zamówienia będzie zgodna z potrzebami Zamawiającego i nie może przekroczyć terminu wskazanego w Umowie wykonawczej. 16. Wykonawca zobowiązał się dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego na koszt własny. 17. Dostawa przedmiotu zamówienia zrealizowana będzie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 14.00. Zamawiający dopuszczał również możliwości odbioru przedmiotu zamówienia w miejscu wskazanym przez Wykonawcę. 18. Wykonawca gwarantował zachowanie parametrów przedmiotu umowy zgodnie z określonymi w ofercie, na podstawie której zawarta została umowa. 19. Wykonawca zobowiązał się powiadomić osobę odpowiedzialną za nadzór nad realizacją umowy ze strony Zamawiającego pisemnie o terminie dostawy nie później niż 24 godziny przed dostawą. 20. Odbioru przedmiotu zamówienia dokona protokolarnie komisja powołana przez Zamawiającego. 21. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający mógł unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia, nie zostały mu przyznane. 21. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych. 22. Zamawiający nie dopuszczał składania ofert wariantowych. 23. Zamawiający dopuszczał składanie ofert częściowych.
Interne Kennung: 31/25/ZT/IV
Los: LOT-0005
Titel: Furgon 8-osobowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia było zawarcie umowy ramowej na dostawę pojazdów służbowych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. 2. Część V – furgon 8-osobowy - 20 pojazdów; 3. Przez pojazd należało rozumieć pojęcie zgodne z definicją zawartą w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.), zwaną dalej ustawą „Prawo o ruchu drogowym”. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w części SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załączniki nr 8 do SWZ. 5. Wykonawca zobowiązany był zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ. 6. Umowa ramowa obowiązuje od daty zawarcia do dnia 31 grudnia 2027 r., lecz nie dłużej niż do wyczerpania asortymentu określonego w niniejszej umowie lub maksymalnej wartości umowy. 7. Termin realizacji zamówień cząstkowych będzie ustalany przez Zamawiającego w poszczególnych postępowaniach, jednak nie będzie on dłuższy niż 90 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy wykonawczej. 8. Umowy wykonawcze będą zawierane z Wykonawcami oddzielnie do każdego zamówienia cząstkowego. 9. Zamówienia cząstkowe będą oceniane według kryteriów: 1) cena 80 % 2) ilość bezpłatnych przeglądów: – do czterech kolejnych przeglądów okresowych w każdym z dostarczonych pojazdów, przeglądy muszą być wykonane co 15 000 km przebiegu jednak nie rzadziej niż raz na rok – 0 %, – pięć kolejnych przeglądów okresowych – 2,5 %, – sześć kolejnych przeglądów okresowych – 5 %. 3) okres gwarancji: – 36 miesięcy – 0 % – 48 miesięcy – 15 % 10. Zawarcie umowy ramowej nie rodzi po stronie Wykonawcy roszczenia o udzielenie zamówienia cząstkowego objętego umową ramową. 11. Oferta cenowa składana w wyniku zaproszenia w zamówieniu cząstkowym, nie może być mniej korzystna od oferty, którą wykonawca złożył w postępowaniu prowadzonym w celu zawarcia umowy ramowej. 12. Jeżeli cena jednostkowa pojazdu przedstawiona w ofercie Wykonawcy będzie wyższa od ceny jednostkowej określonej w niniejszej umowie, zgodnie z art. 223 Pzp Zamawiający, obniży cenę adekwatnie do ceny wynikającej z umowy ramowej, o czym poinformuje Wykonawcę. 13. W przypadku jeżeli Wykonawca nie wyrazi zgody na obniżenie ceny, o której mowa w ust. 10, Zamawiający odrzuci ofertę złożoną przez tego Wykonawcę i wybierze kolejną złożoną w toku zamówienia cząstkowego. 14. Wykonawca nie może odmówić zawarcia umowy dostawy w sytuacji, gdy jego oferta została uznana za najkorzystniejszą w toku zamówienia cząstkowego. 15. Realizacja zamówienia będzie zgodna z potrzebami Zamawiającego i nie może przekroczyć terminu wskazanego w Umowie wykonawczej. 16. Wykonawca zobowiązał się dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego na koszt własny. 17. Dostawa przedmiotu zamówienia zrealizowana będzie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 14.00. Zamawiający dopuszczał również możliwości odbioru przedmiotu zamówienia w miejscu wskazanym przez Wykonawcę. 18. Wykonawca gwarantował zachowanie parametrów przedmiotu umowy zgodnie z określonymi w ofercie, na podstawie której zawarta została umowa. 19. Wykonawca zobowiązał się powiadomić osobę odpowiedzialną za nadzór nad realizacją umowy ze strony Zamawiającego pisemnie o terminie dostawy nie później niż 24 godziny przed dostawą. 20. Odbioru przedmiotu zamówienia dokona protokolarnie komisja powołana przez Zamawiającego. 21. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający mógł unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia, nie zostały mu przyznane. 21. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych. 22. Zamawiający nie dopuszczał składania ofert wariantowych. 23. Zamawiający dopuszczał składanie ofert częściowych.
Interne Kennung: 31/25/ZT/V
Los: LOT-0006
Titel: Furgon 7-osobowy o podwyższonych parametrach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia było zawarcie umowy ramowej na dostawę pojazdów służbowych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. 2. Część VI – furgon 7-osobowy o podwyższonych parametrach - 8 pojazdów; 3. Przez pojazd należało rozumieć pojęcie zgodne z definicją zawartą w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.), zwaną dalej ustawą „Prawo o ruchu drogowym”. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w części SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załączniki nr 8 do SWZ. 5. Wykonawca zobowiązany był zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ. 6. Umowa ramowa obowiązuje od daty zawarcia do dnia 31 grudnia 2027 r., lecz nie dłużej niż do wyczerpania asortymentu określonego w niniejszej umowie lub maksymalnej wartości umowy. 7. Termin realizacji zamówień cząstkowych będzie ustalany przez Zamawiającego w poszczególnych postępowaniach, jednak nie będzie on dłuższy niż 90 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy wykonawczej. 8. Umowy wykonawcze będą zawierane z Wykonawcami oddzielnie do każdego zamówienia cząstkowego. 9. Zamówienia cząstkowe będą oceniane według kryteriów: 1) cena 80 % 2) ilość bezpłatnych przeglądów: – do czterech kolejnych przeglądów okresowych w każdym z dostarczonych pojazdów, przeglądy muszą być wykonane co 15 000 km przebiegu jednak nie rzadziej niż raz na rok – 0 %, – pięć kolejnych przeglądów okresowych – 2,5 %, – sześć kolejnych przeglądów okresowych – 5 %. 3) okres gwarancji: – 36 miesięcy – 0 % – 48 miesięcy – 15 % 10. Zawarcie umowy ramowej nie rodzi po stronie Wykonawcy roszczenia o udzielenie zamówienia cząstkowego objętego umową ramową. 11. Oferta cenowa składana w wyniku zaproszenia w zamówieniu cząstkowym, nie może być mniej korzystna od oferty, którą wykonawca złożył w postępowaniu prowadzonym w celu zawarcia umowy ramowej. 12. Jeżeli cena jednostkowa pojazdu przedstawiona w ofercie Wykonawcy będzie wyższa od ceny jednostkowej określonej w niniejszej umowie, zgodnie z art. 223 Pzp Zamawiający, obniży cenę adekwatnie do ceny wynikającej z umowy ramowej, o czym poinformuje Wykonawcę. 13. W przypadku jeżeli Wykonawca nie wyrazi zgody na obniżenie ceny, o której mowa w ust. 10, Zamawiający odrzuci ofertę złożoną przez tego Wykonawcę i wybierze kolejną złożoną w toku zamówienia cząstkowego. 14. Wykonawca nie może odmówić zawarcia umowy dostawy w sytuacji, gdy jego oferta została uznana za najkorzystniejszą w toku zamówienia cząstkowego. 15. Realizacja zamówienia będzie zgodna z potrzebami Zamawiającego i nie może przekroczyć terminu wskazanego w Umowie wykonawczej. 16. Wykonawca zobowiązał się dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego na koszt własny. 17. Dostawa przedmiotu zamówienia zrealizowana będzie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 14.00. Zamawiający dopuszczał również możliwości odbioru przedmiotu zamówienia w miejscu wskazanym przez Wykonawcę. 18. Wykonawca gwarantował zachowanie parametrów przedmiotu umowy zgodnie z określonymi w ofercie, na podstawie której zawarta została umowa. 19. Wykonawca zobowiązał się powiadomić osobę odpowiedzialną za nadzór nad realizacją umowy ze strony Zamawiającego pisemnie o terminie dostawy nie później niż 24 godziny przed dostawą. 20. Odbioru przedmiotu zamówienia dokona protokolarnie komisja powołana przez Zamawiającego. 21. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający mógł unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia, nie zostały mu przyznane. 21. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych. 22. Zamawiający nie dopuszczał składania ofert wariantowych. 23. Zamawiający dopuszczał składanie ofert częściowych.
Interne Kennung: 31/25/ZT/VI
Los: LOT-0007
Titel: kombivan 5-miejscowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia było zawarcie umowy ramowej na dostawę pojazdów służbowych do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. 2. Część VII – kombivan 5-miejscowy - 20 pojazdów. ; 3. Przez pojazd należało rozumieć pojęcie zgodne z definicją zawartą w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.), zwaną dalej ustawą „Prawo o ruchu drogowym”. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w części SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załączniki nr 8 do SWZ. 5. Wykonawca zobowiązany był zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ. 6. Umowa ramowa obowiązuje od daty zawarcia do dnia 31 grudnia 2027 r., lecz nie dłużej niż do wyczerpania asortymentu określonego w niniejszej umowie lub maksymalnej wartości umowy. 7. Termin realizacji zamówień cząstkowych będzie ustalany przez Zamawiającego w poszczególnych postępowaniach, jednak nie będzie on dłuższy niż 90 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy wykonawczej. 8. Umowy wykonawcze będą zawierane z Wykonawcami oddzielnie do każdego zamówienia cząstkowego. 9. Zamówienia cząstkowe będą oceniane według kryteriów: 1) cena 80 % 2) ilość bezpłatnych przeglądów: – do czterech kolejnych przeglądów okresowych w każdym z dostarczonych pojazdów, przeglądy muszą być wykonane co 15 000 km przebiegu jednak nie rzadziej niż raz na rok – 0 %, – pięć kolejnych przeglądów okresowych – 2,5 %, – sześć kolejnych przeglądów okresowych – 5 %. 3) okres gwarancji: – 36 miesięcy – 0 % – 48 miesięcy – 15 % 10. Zawarcie umowy ramowej nie rodzi po stronie Wykonawcy roszczenia o udzielenie zamówienia cząstkowego objętego umową ramową. 11. Oferta cenowa składana w wyniku zaproszenia w zamówieniu cząstkowym, nie może być mniej korzystna od oferty, którą wykonawca złożył w postępowaniu prowadzonym w celu zawarcia umowy ramowej. 12. Jeżeli cena jednostkowa pojazdu przedstawiona w ofercie Wykonawcy będzie wyższa od ceny jednostkowej określonej w niniejszej umowie, zgodnie z art. 223 Pzp Zamawiający, obniży cenę adekwatnie do ceny wynikającej z umowy ramowej, o czym poinformuje Wykonawcę. 13. W przypadku jeżeli Wykonawca nie wyrazi zgody na obniżenie ceny, o której mowa w ust. 10, Zamawiający odrzuci ofertę złożoną przez tego Wykonawcę i wybierze kolejną złożoną w toku zamówienia cząstkowego. 14. Wykonawca nie może odmówić zawarcia umowy dostawy w sytuacji, gdy jego oferta została uznana za najkorzystniejszą w toku zamówienia cząstkowego. 15. Realizacja zamówienia będzie zgodna z potrzebami Zamawiającego i nie może przekroczyć terminu wskazanego w Umowie wykonawczej. 16. Wykonawca zobowiązał się dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego na koszt własny. 17. Dostawa przedmiotu zamówienia zrealizowana będzie w dni robocze w godzinach od 8.00 do 14.00. Zamawiający dopuszczał również możliwości odbioru przedmiotu zamówienia w miejscu wskazanym przez Wykonawcę. 18. Wykonawca gwarantował zachowanie parametrów przedmiotu umowy zgodnie z określonymi w ofercie, na podstawie której zawarta została umowa. 19. Wykonawca zobowiązał się powiadomić osobę odpowiedzialną za nadzór nad realizacją umowy ze strony Zamawiającego pisemnie o terminie dostawy nie później niż 24 godziny przed dostawą. 20. Odbioru przedmiotu zamówienia dokona protokolarnie komisja powołana przez Zamawiającego. 21. Zgodnie z art. 257 ustawy Zamawiający mógł unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia, nie zostały mu przyznane. 21. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych. 22. Zamawiający nie dopuszczał składania ofert wariantowych. 23. Zamawiający dopuszczał składanie ofert częściowych.
Interne Kennung: 31/25/ZT/VII