See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van ophaalwagens met bovenbouw en automatische belading, incl. onderhoudscontract
Beschreibung: Deze opdracht betreft enerzijds de levering van 8 ophaalvoertuigen, aangedreven op CNG en bestemd voor de inzameling van de GFT-fractie (perceel 1) en anderzijds de levering van 6 ophaalwagens, aangedreven op diesel, eveneens bestemd voor de inzameling van de GFT-fractie (perceel 2). De ophaalvoertuigen zijn allen voorzien van bovenbouw en automatische belading, en worden voorbereid op de latere plaatsing van een weeg- en identificatiesysteem. ILvA hanteert immers het principe ‘gewogen diftar’ bij de inzameling van GFT-afval. Deze opdracht is een opdracht voor leveringen in de zin art. 2, 20° van de Wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016. De opdracht betreft geen raamovereenkomst.
Interne Kennung: Bestek nr. YO/2025/27
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bestek nr. YO/2025/27 - 1
Beschreibung: Perceel 1 betreft de levering van 8 ophaalwagens op CNG met een HTG van 26 Ton en een 6X2 aandrijving met een volledig hydraulisch nagestuurde meeloopas.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Bestek nr. YO/2025/27 - 2
Beschreibung: Perceel 2 betreft de levering van 6 ophaalwagens op diesel met een HTG van 26 Ton en een 6X2 aandrijving met een volledig hydraulisch nagestuurde meeloopas.
Interne Kennung: 2