See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop en levering van farmaceutische middelen voor WZC Parkhof en het kinderdagverblijf voor een periode van één jaar, met mogelijke verlengingen
Beschreibung: Aankoop en levering van farmaceutische middelen voor WZC Parkhof en het kinderdagverblijf voor een periode van één jaar, met mogelijke verlengingen
Interne Kennung: PPP01I-653/4104/2024/29
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1