See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Powtórzenie usługi pn. Świadczenie usług sterylizacji wraz z transportem dla SPWSZ w Szczecinie
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje usługi sterylizacji wraz z transportem dla SPWSZ w Szczecinie, opisane w załączniku nr 1 i 1A do Zaproszenia do negocjacji. 2. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy personelu wykonującego wszystkie czynności wchodzące w skład przedmiotu zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r., poz. 1465 ze zm.). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: EP/220/127/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111000 Dienstleistungen von Krankenhäusern
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EP/220/127/2025 - zadanie nr 1