See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa serwisowa systemu Tryby Obsługi Pacjenta w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (TOPSOR)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie obsługi serwisowej (dalej: „Serwis”) systemu Tryby Obsługi Pacjenta w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (dalej: TOPSOR). Serwis polegać będzie na zapewnieniu wsparcia, polegającego na Asyście Technicznej, dotyczącej konfiguracji Sprzętu, Montażu i Oprogramowania w celu zapewnienia właściwego działania systemu TOPSOR w 248 SOR.
Vorherige Bekanntmachung: 770537-2025
Interne Kennung: ZP/2/XI/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001