2. Verfahren
Verfahren
Titel: 69/2025 DOSTAWA CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO POJAZDÓW MARKI VW , MAN I AUDI DLA WYDZIAŁU TRANSPORTU KWP W GDAŃSKU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów marki VW, MAN I AUDI dla Wydziału Transportu KWP w GDAŃSKU. Faktyczna ilość zamówień zlecanych Wykonawcy wynikać będzie z rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Określona ilość asortymentu części zamiennych jest wielkością szacunkową, która w trakcie wykonania Umowy może ulec zmianie, zgodnie z rzeczywistymi potrzebami Zamawiającego,jednak nie więcej niż do wyczerpania wartości umownej brutto dla danego zamówienia. Z tego tytułu Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. Zamówienia będą wykonywane sukcesywnie i zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego, a nie wykorzystanie kwoty umowy nie może być podstawą do roszczeń ze strony Wykonawcy. Dostarczone części zamienne będą: *) fabrycznie nowe i pochodzące z aktualnego katalogu Producenta ogumienia lub Wykonawcy, dobrej jakości, właściwościach normalnie przyjętych w obrocie i wynikających z ich przeznaczenia oraz posiadające wymagane atesty i homologacji, *) zgodne z Rozporządzeniem Komisji (UE) nr 461/2010 z dnia 27 maja 2010 r. w sprawie stosowania art. 101 ust. 3 Traktatu o funkcjonowaniu Unii Europejskiej do kategorii porozumień wertykalnych i praktyk uzgodnionych w sektorze pojazdów silnikowych, *) oznakowane znakami homologacji międzynarodowej stosowanymi w homologacji Europejskiej Komisji Gospodarczej Organizacji Narodów Zjednoczonych (EKG ONZ) -„E” lub Unii Europejskiej „e”, *) oznakowane cechami producenta pojazdu, na który wystawiono krajowe świadectwo homologacji typu pojazdu, *) wolne od wad technicznych i prawnych, dopuszczone do obrotu oraz gatunku I-go. *) w opakowaniu oznaczonym logo – znakiem towarowym producenta pojazdu lub producenta e) Dostawy realizowane będą sukcesywnie, na koszt i ryzyko Wykonawcy na podstawie zamówień składanych przez Zamawiającego telefonicznie, pisemnie lub e-mailem. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia określają również umowy – załącznik nr 5 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 649389-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOSTAWA CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO POJAZDÓW MARKI VW , MAN I AUDI DLA WYDZIAŁU TRANSPORTU KWP W GDAŃSKU
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy